Twórcy FRANCKE-ART czerpiąc z aranżacji dawnych przestrzeni industrialnych, hal produkcyjnych i magazynów, stworzyli kolekcję ręcznie robionych mebli w stylu przemysłowym. A my te meble z gracją zapraszamy do naszych wnętrz!

Metalowe meble nie muszą być synonimem surowej i chłodnej przestrzeni. Ich piękno tkwi w zuchwałym połączeniu metalu z drewnem – z reguły litą sosną lub dębem. Ten duet naprawdę za sobą przepada, a co więcej – działa ze zdwojoną mocą, stanowiąc o wytrzymałości ręcznie robionych mebli.

Solidność to jedno, a do niej dodajcie ponadczasowy design, który sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w różnych stylach: od retro do nowoczesnego, przez skandynawski po bardziej rustykalny. Metal naprawdę da się lubić.

Niech was nie zwiodą delikatne linie i łagodne łuki łóżek dziecięcych. To porządna metalowa konstrukcja, wzmocniona grubymi śrubami, nitami i piątą nogą – sen malucha i nastolatka będzie tak samo mocny.

W ofercie polskiej marki znajdziecie przede wszystkim łóżka i łóżeczka, które będą rosnąć z waszymi dziećmi, ale też biurka i regały, które sprawdzą się w waszych, dorosłych domowych biurach czy pracowniach.

 

Francke-art na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas