kolekcje moda polska dla dzieci

FoureMki: Summer, nice to wear You!

girls will be girls!

FoureMki: Summer, nice to wear You!

Napiszmy wspólnie z marką FoureMki długi list do letniej laby, muślinowych sukienek wprawianych w ruch przez wiatr i światłoczułych topów z wiązanymi w kokardy ramiączkami.

O premierze kolekcji „Summer, nice to wear You!” rozprawiało już włoskie pismo „Collezione Bambini” i francuski „MilK Magazine”. Chwaląc polską markę za konsekwentny styl i poszerzanie grona odbiorczyń o nastolatki, oba magazyny zwracały uwagę na zaskakujące detale, nonszalancką dziewczęcość i etyczną produkcję. Wszystko się zgadza – lny, muśliny i tiule pochodzą z lokalnych źródeł, produkcja również odbywa się w polskich szwalniach. Ubrania nie pokonują drogi przez kontynenty, żeby koniec końców wylądować w naszych rękach. A to dopiero pierwsza pozycja na liście zasług!

Mimo nowoczesnego sznytu, cechującego najnowszą kolekcję, odnajduję w niej mnóstwo znajomych motywów, jak falbany wszyte w rękawy i doły łabędzich sukienek. Intensywnie słoneczny kolor wiązanych w talii spodni każe się rozmarzać i tęsknić do prawdziwie upalnych dni. Subtelność formy lnianego płaszcza zestawiona z pasiastą podszewką to rozwiązanie, które zaciekawi pospołu minimalistki i modowe poszukiwaczki. Doskonałej jakości tkanina, klasyczny krój i te wariackie paski – to działa jak wielobarwna posypka na gofrze; niby nic, a w istocie wiele zmienia. I ułatwia! Bo to taki szczegół, który nienachalnie i z klasą odgrywa swoją drugoplanową rolę, zrobi nam niespostrzeżenie całą stylizację.

Zwiewne tiule, dziarskie lny, otulające muśliny, polepione w warstwy i tworzące zwarte całości – po tym rozpoznasz letnią kolekcję marki FoureMki. I już o niej nie zapomnisz.

Wszystkie ubrania z wiosenno-letniej kolekcji dostępne są w rozmiarach dziecięcych, młodzieżowych i kobiecych.

Strona internetowa/Facebook/Instagram