Fluff – niech żyje kolor!

nowa kolekcja na jesień i zimę

Jedną nogą w jesieni, debiutach szkolnych i nowych wyzwaniach. A drugą? Przyznajemy się, już sprawdziłyśmy, kiedy wypadają zimowe ferie oraz co nowego piszczy w jesienno-zimowej szafie.

Być może zima nas w tym roku zaskoczy. Może sypnie śniegiem i zmrozi nosy już w listopadzie, a może każe na siebie czekać dłużej? Jedno jest pewne – będzie bardzo kolorowa, bo w nowej kolekcji Fluff znów rządzi puch oraz kolor, a właściwie jeszcze więcej koloru! W nowej odsłonie tych wypełnionych antyalergicznym puchem kurtek, kombinacji kolorystycznych mamy jeszcze więcej: aż 13 barw! Niech więc zima będzie biała, bo pełną paletę barw znajdziemy w szafie, by dodać energii na szaroburych ulicach.

 

 

Wracają zimowe hity, czyli kurtki lekkie jak piórko i niezawodne na najbardziej srogie zimy. Nic tak bowiem nie chroni, jak odpowiednie wypełnienie kurtki – puch i pierze są dobrane w takich proporcjach, jak u najlepszych producentów odzieży górskiej dla alpinistów. Zapraszamy więc zimę do pokazania się w pełnej krasie, z soplami, minusami, śnieżycą i zamiecią. Mamy dość zim wstydliwych, które tylko lekko śniegiem posypią, a zaraz zwijają manatki, uciekając gdzieś hen na północ. O nie, chcemy w tym roku śniegu, by zdobywać miejskie górki i testować zamarznięte kałuże. Fluff serwuje nowy model kurtki i płaszcza w trzech kolorach limited edition – zimo, nie daj plamy!

 

 

 

Na dziarskie zjazdy bez trzymanki, ciągnięcie młodszego brata za nogę po oblodzonej alejce i turlanie się z góry rano, gdy sypnie świeżym śniegiem, najlepiej sprawdzą się kombinezony. Nie trzeba dzieci zawozić na koło podbiegunowe, by ze spaceru wróciły całe w śniegu, jakby właśnie zakończyły ważną ekspedycję naukową, podglądając zachowania godowe pingwinów. A może i podglądały? Kombinezon aż w ośmiu kolorach zadowoli nawet największe modnisie na podwórkowej stacji badawczej i uspokoi troskliwych rodziców – nikt tu nie zamarznie, ani się nie przemoczy podczas śniegowych harców. Puch, pierze i wiatroszczelne tkaniny robią swoje!

 

 

 

A teraz pssst… zdradzamy sekret: w październiku marka Fluff planuje premierę nowego produktu dla dorosłych – nie możemy na razie zdradzać szczegółów, ale wyczuwamy nosem hit! Szukajcie nowości online i nie tylko, produkty Fluff będą również dostępne w ponad 30 sklepach stacjonarnych, m.in w Barcelonie, w kilkunastu sklepach na północy Hiszpanii, w Holandii, na Łotwie, Chorwacji, w centrum Zurychu, Nowego Jorku oraz Seulu. I oczywiście w wielu sklepach w Polsce. Szykuje się puchowa ekspansja made in Poland!

 

Zdjęcia: Paulina Kania

Tekst: Kasia Karaim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.