Flik i Flak w Warszawie

Czerwcowe spotkanie z bohaterami zegarków dla dzieci

Z Flik Flak Dzień Dziecka trwa cały rok. Zimą i latem  kolorowe zegarki inspirują nas do magicznej podróży. Redakcyjnie, przez dwanaście miesięcy, znajdujemy dobry pretekst na zabawę z Flikiem i Flakiem. Tym razem było podobnie.

Dwójka bohaterów, których znajdziecie na wskazówkach czasomierzy, przyjechała do Warszawy, aby podczas spotkania z małymi gośćmi zaprezentować dwie najnowsze kolekcje zegarków dla dzieci. Nie obyło się bez dobrej zabawy. Wspólnie upiekliśmy ciasteczka z marakują i zamknęliśmy las w wielkim szklanym słoiku. Na spotkaniu z marką Flik Flak działo się dużo i my tam też byłyśmy.

Podczas spotkania pojęcie dziecięcej nudy na dobre schowałyśmy na dnie szuflady kulinarnego studio, w którym odbyło się to czerwcowe wydarzenie. Dzieci w towarzystwie rodziców wzięły udział w dwóch warsztatach. Tak odbyła się polska premiera dwóch nowych, pełnych uroku kolekcji zegarków dla najmłodszych, które mogliście poznać już na łamach Ładne Bebe: Creative Manifesto oraz Ticking Island.

Podejrzałyśmy kulinarne wyczyny małych kucharzy. Krok po kroku łączono składniki. Mieszano, przelewano, przesypywano, aby na końcu z gotowej masy wyczarować blachę pełną idealnie rumianych okrągłych pyszności.

Flik i Flak dał nam również namiastkę wakacyjnych tropików. Egzotyczne papugi i figurki z plasteliny zrobione przez dzieci zamknęliśmy w wielkich szklanych słoikach. Warsztaty z robienia takich dekoracji to była dopiero frajda! Frajda w pakiecie z brudnymi rękami i zadowoloną buzią. Jak wykonać taką zieloną ozdobę? Wystarczy słoik i roślinna zawartość. Wakacje to świetny czas na owocne zbiory skarbów prosto z nadmorskich lasów czy górskich szlaków. Wspólnie z dziećmi wybierzcie te, które nie podlegają ochronie i te, które fajnie wpiszą się w nowo powstały domowy mikroklimat.

Z każdą kolejną kolekcją zegarków Flik Flak czujemy się zainspirowane do zabawy. Ekspresje kolorów łączymy z pomysłami i fantazjami naszych małych bohaterów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie w Warszawie. Niech tak jak to, da nam pozytywne naładowanie na długi czas. Na pewno damy się porwać.

*

Zegarki dla dzieci Flik Flak to kolorowe tarcze i tekstylne paski, które można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Kupicie je w sklepie online tutaj oraz w salonach stacjonarnych Swatch.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.