Flik Flak w prezencie! I konkurs dla Was!

Jak go wygrać?

Która godzina? Zbyt późna znów. Tuż przed Świętami czas zdaje się płatać nam figle i jeszcze dobitniej skracać wędrówki wskazówek po zegarowej tarczy.

Nic z tych rzeczy. Nasze dzieci zegarki zawsze mają przy sobie, bo dość szybko orientują się, gdy ich brak na nadgarstkach. To uczucie jest niewygodne i uwierające, jakby nad głową zawisła chmura gradowa. Z pola widzenia znikają znajome soczyste kolorki, nic nie tyka przymilnie, nadając miarowe tempo wędrówce do przedszkola czy szkoły. Ech, w ogóle to chce się zostać w domu i nigdzie nie wyściubiać zmartwionego nosa. No więc o swój kolorowy zegarek Flik Flak dzieci dbają i choć czasem wyląduje w pralce, ściągnięty pospiesznie wraz z bluzą, to taka kąpiel Flik Flakowi nie zaszkodzi, bowiem jest całkowicie wodoszczelny. Jak to dobrze!

 

 

 

Być może już wiecie, że Flik Flak to młodsze rodzeństwo marki Swatch, a przy okazji jedyne szwajcarskie zegarki tworzone dla dzieci. Są diabelnie precyzyjne, solidne, trwałe i niewymownie urodziwe, a przy tym wspierają naukę odczytywania godzin ze wskazówek. Tak tak, nie zostawią nowego właściciela przywykłego do cyfrowych cyferblatów samemu sobie – wytłumaczą, opowiedzą i rozbawią tą nową wiedzą, bo arsenał aplikacji i instrukcji jest przebogaty. To też fajnie buduje poczucie własnej wartości u dziecka – idę pod prąd, wybieram wskazówki zamiast banalnych cyferek, mam trudniej, ale i tak potrafię. Jak to wzmacnia!

Totalną nowością są personalizowane paski – wybieracie spośród wielu rodzajów tkanin i kolorów, oznaczacie płeć dziecka i tak oto tworzycie unikalnego Flik Flaka, który nie pomyli się z żadnym innym zegarkiem. A za taką pomysłowość i zaangażowanie w organizowaniu gwiazdkowego prezentu zbiera się dodatkowe punkty do sympatyczności. Pamiętajcie o tym, drodzy rodzice!

 

 

Komu się zamarzył taki piękny i praktyczny egzemplarz, ten może wziąć udział w naszym konkursie. Otóż do wygrania jest jeden z zegarków Flik Flak, który znakomicie sprawdzi się jako gwiazdkowy prezent dla potomstwa. Kliknijcie TUTAJ i wybierzcie zegarek, który chcielibyście podarować swojemu dziecku. Wklejcie link w komentarz i napiszcie, dlaczego zdecydowaliście się akurat na ten model. Spośród wszystkich komentarzy wybierzemy jeden i nagrodzimy zegarkiem-niespodzianką.

Czekamy na wasze komentarze do 20 grudnia 2017, a wyniki podamy 22 grudnia w ostatnim komentarzu pod tym postem.

Tutaj znajdziecie regulamin konkursów organizowanych na ladnebebe.pl.

Powodzenia!

Tekst: Dominika Janik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.