Flik Flak Going On a Trip

I konkurs dla Was!

Nadeszła pora najlepszych przygód. Nowa kolekcja zegarków Flik Flak woła nas do świata nowych doświadczeń, ciekawych przeżyć i świetnej zabawy. Gotowi? Szkoda każdej minuty.

Mocne kolory, wesołe kontrasty i wzory. Kolekcja Going On a Trip zdaje się być zaproszeniem i przewodnikiem po świecie przygód w jednym. Dla wszystkich ciekawych świata, czy to dzieje się na własnym podwórku, czy na drugim końcu mapy, dla odkrywców, podróżników, poszukiwaczy nowych doznań, dla wszystkich lubiących mieć już poczucie czasu, mamy doskonałą wiadomość: osiem nowych tykających modeli Flik Flak.

Morskie klimaty to kwintesencja lata. Szum fal, błękit nieba i wody, krzyczące mewy, statek na horyzoncie i tajemnicza latarnia morska w tle. Jesteście gotowi sprawdzić, co dzieje się za wydmami? Nie ma czasu do namysłu, za 10 minut znowu można wskoczyć między fale. Morskie modele, wodoodporne jak wszystkie pozostałe, sprawdzą się i w piasku, i w kąpieli. Zróżnicowane wskazówki pozwolą dzieciom na szybkie zorientowanie się w czasie. Cała naprzód! Na wydmy!

Zegarki Flik Flak stworzone są z myślą o dzieciach od początku do końca. Wiecie, że są bezpieczne dla wrażliwej skóry? I że nie zawierają żadnych środków chemicznych, mogących wywołać kontaktowe podrażnienia?

Get It in Royal, Anchor Up, Fish in Love – trzy modele w niebieskich tonacjach z żółtym i czerwonymi akcentami polubią dziewczynki i chłopcy, kapitan i majtek, architektka piaskowych zamków i poszukiwacz bursztynów. Kotwica w górę, czas na morską przygodę!

 

Dla zapatrzonych w gwiazdy, miłośników kosmosu i pilotów krążących w chmurach nie ma żadnych przeszkód w spełnianiu marzeń. Gwiazdy spadają, planety kręcą się wokół ich własnych rakiet, a samolotem można latać po podwórku, bez obaw o brak paliwa. Czas odlotu dobrze zaplanowany, precyzyjne szwajcarskie mechanizmy kwarcowe działają niezawodnie, a odporna na wstrząsy plastikowa obudowa sprawdzi się przy spotkaniu z kometą. Lecimy? Hopp On a Plane! Ship Ahoj!

Miękkie paski zegarków nie wpijają się w skórę, stanowią za to piękną ozdobę, co nie umknie uwadze eleganckich podróżniczek. Chłopaki też lubią ładne gadżety, kolorowe printy wokół nadgarstków i zabawne wzory przyciągają wzrok. Oho, na pokładzie pojawiają się nowi wakacyjni znajomi. Flik&Flyer pokazuje, że to będzie czas świetnej zabawy! Summer Fun!

 

 

Gotowość do przygody w nocy o północy. Niektórzy woleliby spać, ale każda pora jest dobra na kolejną podróż. Wskazówki Baloofant na 8 i 12, pora oderwać się od ziemi i w podskokach wchodzić w kolejny dzień. Może dziś mała zegarkowa wymianka? Siostra od brata, brat od siostry, uniseksowe wzory pozwolą na wszystko.

Słodki smak ma przygoda. Pasek lepi się od lodów, nie ma problemu, zapakujcie zegarek w skarpetkę i upierzcie w pralce w 40 stopniach. Flik Flak to jedyna marka z taką propozycją. Ja jestem jej wdzięczna. Jutro przecież kolejny dzień i zegarek musi być gotowy.

 

 

Po obiedzie sjesta, kwadrans drzemki dla odkrywców świata to kojąca propozycja, a ile to kwadrans? W którym miejscu będzie duża wskazówka? Zaraz się dowiecie, z zegarkami Flik Flak czas staje się dobrym znajomym.

Który model spodoba się waszemu dziecku?

Nową kolekcję zegarków Flik Flak Going On a Trip kupicie tutaj.

*

Uwaga, mamy dla was konkurs!

Wybierzcie jeden model z kolekcji Flik Flak Going On the Trip dla swojego dziecka, w komentarzu pod tym postem wstawcie link do wybranego zegarka i krótko uzasadnijcie dlaczego akurat ten i na jaką wycieczkę byście chcieli go ze sobą zabrać. Najciekawszą wypowiedź nagrodzimy wskazanym zegarkiem. Konkurs trwa do końca niedzieli 20.05.

Rozwiązanie konkursu

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy Natalii! Twój komentarz wprawił nas w wakacyjny nastrój. Nastawiamy zegarki na przyjemności, a z Tobą skontaktujemy się mailowo.

„Zdecydowanie Ship ahoj to model dla mojej 6-letniej córki – ma wszystko to co kocha moje dziecko. Latarnię, na którą wchodzimy co roku nad morzem i podziwiamy widoki; statek, którym wyruszymy kiedyś w rejs i balon, bo warto mieć marzenia i sięgać chmur! ? „

 

*

Zdjęcia: Paulina Kania

Opracowanie: Paulina Filipowicz

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.