metamorfoza

Finał metamorfozy z Ładne Bebe #3

Pokój maluszka z VOX

Finał metamorfozy z Ładne Bebe #3
Maria Miklaszewska

Zakąsając rękawy, z wizją kolejnej przygody, wybrałyśmy się podróż do Poznania. To tam, w ramach cyklu #metamorfozaladnebebe wspólnie z Marią Miklaszewską i Moniką Kraińską zrobiłyśmy aranżację dziecięcego wnętrza wyłonionego w naszym konkursie. Metamorfoza pokoju malucha za nami.

Wspólnie z marką VOX – dbającą na co dzień o urządzanie przytulnych rodzinnych wnętrz – odwiedziłyśmy Gabrysię, Szymona oraz ich pięciomiesięcznego synka Edwarda. Wiedziałyśmy, że na miejscu czeka na nas nie lada wyzwanie. W końcu nie często mamy okazję zamienić sypialnię rodziców, będącą jednocześnie pokojem ich synka, w przestrzeń dedykowaną tylko jemu. Taką, w której poczuje się bezpiecznie, komfortowo, otulony ciepłymi barwami oraz delikatnymi tkaninami. Po raz kolejny mamy poczucie, że udało się! 

 

*

TAK BYŁO

Trudność w podjęciu decyzji o wybraniu odpowiednich mebli i dodatków do dziecięcego pokoju od jakiegoś czasu wstrzymywała Gabrysię przed podjęciem decyzji o urządzeniu kącika jej syna. W przestrzeni, która docelowo miała stać się pokojem Edwarda, urządzono sypialnię. Bohater naszej metamorfozy spał na dostawce obok rodziców. Jego kącik do zabawy i miejsce do przewijania urządzono w pokoju obok, będącym na co dzień garderobą. 

*

TAK JEST PO METAMORFOZIE

Nie miałyśmy wątpliwości, że przychodząc z pomocą na nowo zaaranżujemy pokój, który będzie już tylko i wyłącznie dziecięcą przestrzenią. Udało się! Nie zwlekając ani chwili, wzięłyśmy się do pracy. Rezultat zaskoczył zarówno nas, jak i Gabrysię. Zobaczcie, jak nam poszło!

*

MEBLE

Po pierwsze wybrałyśmy meble marki VOX z kolekcji Lounge. To dzięki nim udało nam się we wnętrzu poznańskiego mieszkania w bloku stworzyć dziecięcą przestrzeń, która posłuży przez lata. W pokoju Edwarda stanęła duża, pojemna dwudrzwiowa szafa, z półkami i miejscem na wieszaki w środku, komoda z szufladami i dołączonym do zestawu stabilnie zamontowanym przewijakiem oraz łóżeczko niemowlęce z regulowaną wysokością. W pokoju synka Gabrysi wszystko znalazło swoje miejsce. W pojemnych szufladach i na półkach mama naszego bohatera pochowała wszystkie wyprawkowe niezbędniki.

 

*

TEKSTYLIA

Idąc o krok dalej, oprócz mebli zadbałyśmy również o to, aby Edward otaczał się pięknymi tekstyliami. Te również znalazłyśmy w VOX. Począwszy od prześcieradła i kompletu pościeli z wypełnieniem w pięknym ceglanym kolorze, przez materacyk na przewijak, po piękny musztardowy kocyk. Wszystko jest miękkie i uszyte z najwyżej jakości materiałów. Tekstylia, jakie wybrałyśmy, ociepliły wnętrze, sprawiając, że kącik maluszka stał się przytulną przestrzenią, w której aż chce się spędzać czas.

*

DODATKI

Wybierając z szerokiej gamy dodatków marki VOX, zdecydowałyśmy się na te, dopełnią królestwo Edwarda wizualnie, ale też będą spełniały określone funkcje w jego pokoju. Sowia Lampka Huhu i lampki Happy Lights wieczorami ocieplą wnętrze delikatnym światłem. Musztardowa poduszka gwiazdka sprawdzi się również w roli ukochanej przytulanki. W szarym koszu Zola z uchwytami Gabrysia schowa miękkie koce, a w przyszłości zamieszkają w nim ulubione zabawki jej synka, których z miesiącu na miesiąc w domu przybywa. Na porządek w pokoju Edwarda czujnym okiem zerkać będzie miękka, przyjemna w dotyku zabawka ośmiorniczka. Kącik do przewijania dopełniły kolorowe dekoracje ścienne. Nad całością czuwać będzie makatka-lew własnoręcznie zrobiona przez Monikę, która wsparła nas w metamorfozie również od strony technicznej.

*

Dziękujemy Gabrysi i Szymonowi, że zaprosili nas do siebie i że miałyśmy okazję zostawić w ich wnętrzu cząstkę Ładne Bebe. Mamy nadzieję, że pokoik Edwarda stanie się jego oazą i posłuży mu przez kolejne lata. W metamorfozie wykorzystałyśmy meble marki VOX z kolekcji Lounge.

*

Już niedługo kolejny konkurs #metamorfozaladnebebe – bądźcie czujni!

*

Publikacja powstała przy współpracy z marką VOX.