Farma Story Box

#janodnadziendziecka

Dzieci kochają wszystkie zwierzątka. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki biegną w stronę pieska, kotka czy świnki. Dla Olimpii było oczywiste, że zestaw Farma od marki Janod będzie idealnym prezentem dla córeczki Kalinki. Zobaczcie naszą kolejną inspirację na Dzień Dziecka!

Kolekcja Story, do której należy zestaw Farma marki Janod, to ogromny wybór tematycznych drewnianych postaci, zwierząt, pojazdów i innych elementów, pobudzających wyobraźnię dziecka do tworzenia własnych historii. Każdy box z serii to brama do nowego świata. Możliwości zabaw zestawami jest tak wiele, że dziecko z pewnością szybko się nie znudzi. Zobaczcie co na temat zestawu Farma opowiedziała nam Olimpia.

Wybrałyśmy zestaw drewniany Farma z kolekcji Story marki Janod. Składa się z dziesięciu elementów: pary farmerów, zwierząt i traktora z przyczepką. Wszystkie elementy są wykonane z drewna i nie dość, że cieszą oko to jednocześnie są trwałe, co jest ich ogromną zaletą – opowiada nam Olimpia.

Możliwości zabawy jest mnóstwo, w zależności od tego czy bawimy się w domu, czy na zewnątrz tworzymy całkiem inne historie. Najczęściej używany u nas jest traktor, który oprócz zwierząt przewoził już kredki, gałązki oraz trawę. Mieszkańcy farmy zaprzyjaźnili się już także z naszym kotem i psem. Z każdym dniem pomysłów na zabawę jest coraz więcej, a wyobraźnia działa – dodaje mama Kalinki.

Drewniane zabawki wpływają pozytywnie na wszechstronny rozwój dziecka. Uczą kreatywnego myślenia, ćwiczą małe rączki i pomagają w zdobywaniu manualnych umiejętności. Ponadto zestaw Farma zapakowany jest w estetyczne, niewielkie kartonowe pudełko, które idealnie nadaje się na prezent.

Zestaw Farma jest zabawką dla dzieci od 3 do 6 lat i kupicie go tutaj.

Fot. Olimpia Koziej-Kula 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.