kolekcje

Family Concept 5.10.15.

Nosimy się rodzinnie

Family Concept 5.10.15.

Oto plan, jak wnieść stylizacje typu matchy-matchy na wyższy poziom. Na rodzinny poziom! Razem z 5.10.15. podpowiadamy, jak nosić się wygodnie i z przymrużeniem oka, przy okazji dając patent na małe manifesty w postaci ubrań.

Jedno spojrzenie i już wiesz, że to zgrana rodzina składająca się z małych i dużych łobuzów i łobuziar, ale jakich fajnych! Drugi rzut okiem i widzisz, że w tym domu rządzą dziewczyny, a to jest supertata supersynów. Sprawa jest jasna dzięki napisom na ubraniach kolekcji Family Concept marki 5.10.15. W tej superwygodnej linii znajdziecie coś dla rodziców, coś dla maluchów – w tym niemowlaków – i starszaków, a nawet co nieco dla babci i dziadka. W rodzinie siła!

Family Concept to kolekcja bardzo na czasie – w końcu teraz, jak nigdy wcześniej, komfort w domowym zaciszu to basic i must have w jednym! Stąd w tej serii wygodne dresowe bluzy, spodnie, legginsy, T-shirty i niemowlęce body. Wszystkie są wykonane z bawełny i opatrzone hasłami głoszącymi, z kim mamy do czynienia – danym członkiem rodziny, jak supertata, albo bardzo zgraną rodziną, o czym świadczy dumnie widniejący napis „Better together”. Wiadomo, że razem najlepiej!

O charakterystycznych dla polskiej marki 5.10.15. hasłach na ubraniach już wiecie. To teraz słówko o barwach w tej wygodnej bawełnianej kolekcji dla całej rodziny. W odsłonie Family Concept dominuje stonowana kolorystyka: szarości – od jasnej „dresowej” do odcienia grafitu, czerń i klasyczna biel, a wszystko to przełamane przygaszonym różem bluz i koszulek dla mam i dziewczynek. Ponadczasowo! Niech no tylko wiosna rozpocznie się na całego – by móc te ubraniowe rodzinne manifesty pokazać reszcie świata.

Kolekcję Family Concept znajdziecie w sklepie 5.10.15.

www / Facebook / Instagram

Dodaj komentarz