Fajne Miejsce w Dębkach

W Polskę z Ładnebebe

Gorący piasek parzący małe stópki, biegnące w stronę wzburzonego morza. Suszące się na wietrze mokre koszulki, zaczepione o brzeg parawanu i śmiech dzieci, umilający wypoczynek na jednej z piękniejszych plaż w Polsce. Dzisiaj jedziemy nad morze, dzisiaj będzie fajnie!

Nadchodzący wielkimi krokami koniec wakacji to już ostatni moment, aby wypocząć i zrestartować siły na nowy, nadchodzący rok szkolny. Bardzo dobrze wiemy, jak ważne są wakacyjne chwile spędzone z rodziną, w miejscu, w którym czujemy się jak w domu.

I tak oto mamy dla was kolejną perełkę na turystycznej mapie, którą tworzymy w ramach cyklu w Polskę z Ładnebebe. Zabieramy was dzisiaj nad morze, a dokładniej do Dębek. To właśnie tam, w niewielkiej odległości od plaży, zamieszkacie w uroczych, inspirowanych skandynawskim stylem domkach, o wszystko mówiącej nazwie Fajne Miejsce. Gwarantujemy wam niezapomniany wypoczynek dla całej rodziny.

Dębki, znajdujące się pół godziny jazdy samochodem od Władysławowa, co roku przyciągają do siebie pasjonatów sportów wodnych, plażowania i spacerów na łonie natury. Czy wiecie, że dwie trzecie tej miejscowości znajdują się w lesie? A plaża? Jest drugą co do szerokości plażą w Polsce! Jest też coś dla wielbicieli rybki prosto z kutra. Punktualnie o 5 rano do rybackiej przystani morskiej przy plaży dobijają kutry pełne ryb, które można kosztować w barach i restauracjach przy promenadzie tej nadmorskiej miejscowości.

Dębki to także ulubione miejsce… fajnych ludzi! Nie zdziwcie się, kiedy idąc deptakiem spotkacie starych i nowych znajomych. Podobno jest takie powiedzenie: latem wszystkie drogi prowadzą do Dębek. I w tym roku, jak w żadnym innym, potwierdzamy – tak właśnie jest!

A Fajne Miejsce to kwintesencja Dębek! To połączenie klimatu nadmorskich opowieści, twórczych animacji i fajnych ludzi. Atmosfera wypoczynku synchronizuje się tutaj z codziennym rytmem dnia, głównie rodziców. A udogodnienia, o które dbają właściciele, sprawiają, że czujemy się jak u siebie, jak w domu.

Fajne Miejsce czeka na gości cały rok. Jesienią pójdziecie tu na grzyby, a zimą mroźne podmuchy wiatru nasycą was jodem na długie miesiące. Właściciele domków dopilnowali każdego szczegółu i wyposażyli je tak, aby niczego nie zabrakło w czasie wypoczynku. Oprócz w pełni wyposażonej kuchni, salonu, jadalni i łazienek nie zabraknie dodatkowych akcesoriów dla rodziców z małymi dziećmi. W każdym domku czekają na was wanienka, fotelik do karmienia i łóżeczko turystyczne. Wszystko bez dodatkowych kosztów.

 

Na małych gości czekają zabawy, które sprawiają, że pojęcie nudy znika na dobre. Zawody w zbieraniu bursztynów, nauka robienia lalek i ceramika, bliska sercu Eweliny, właścicielki Fajnego Miejsca, to tylko mały ułamek zabaw, które umilają odpoczynek. Dzieci robią piękne pamiątkowe pocztówki, zajadają pyszne, własnoręcznie zrobione naleśnik z jagodami, a gdy energia rozpiera najmłodszych wczasowiczów, spożytkować ją mogą na cudownym placu zabaw.

Po pełnym wrażeń dniu Fajne Miejsce zaprasza na kino letnie, aby z poznanymi w trakcie warsztatów przyjaciółmi obejrzeć ulubione bajki, oczywiście koniecznie w leżaku.

Jednak Fajne Miejsce to przede wszystkim atmosfera, za którą długo tęskni się po powrocie. Nowe przyjaźnie, swoboda, wakacyjny klimat, bardzo pomocni właściciele – to wszystko sprawia, że do tego miejsca chce się wracać co sezon.

Jeżeli zastanawiacie się, co fajnego można zobaczyć w Dębkach i w okolicy, to radzimy, abyście zarezerwowali dużo czasu, bo atrakcji tutaj nie brakuje. Na małych odważnych czeka park linowy, stadnina koni, w której pod okiem instruktora dzieci pokochają jazdę na kucyku i kajaki po rzece Piaśnicy, której miejsce wpadania do morza koniecznie pokażcie dzieciom. Planując dłuższe wycieczki, nie możecie pominąć wydm w Słowińskim Parku Narodowym i Osady Średniowiecznej Sławutowo.

 

 

 

Fajne Miejsce wpisujemy na listę tych, które warto odwiedzić. Jak zwykle czekamy na wasze propozycje lokalizacji, które z wielką chęcią odwiedzimy i opiszemy w ramach cyklu w Polskę z Ładnebebe. Do zobaczenia gdzieś po drodze!

Więcej o Fajnym Miejscu przeczytacie tutaj.

PS A czy wiecie, że polskie morze jest najpiękniejsze właśnie pod koniec sierpnia i we wrześniu? Zdecydowanie mniej ludzi, a pogoda bywa lepsza niż w lipcu. Do tego w Fajnym Miejscu są wolne domki! A ceny są niższe niż w sezonie. Polecamy!

 

Tekst: Marta Szczepanik

Zdjęcia: Agnieszka Bilska 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.