Event Newbie i Boråstapeter

Wiosna w Warszawie

Ferie feriami, śnieg śniegiem, ale przyznajcie, że na widok bladoróżowej róży czy peonii serce bije wam szybciej. Za sprawą marki Newbie udało się wyczarować trochę wiosny w pochmurnej Warszawie. Zobaczcie naszą relację z bardzo wiosennego eventu!

Piękna przestrzeń Bagatela Space rozkwitła setką róż, jakie pojawiły się na ścianach oraz pościelowych dodatkach. Trochę romantyzmu, nostalgii i klimatu magicznego ogrodu – tak poczułyśmy się, odkrywając premierową kolekcję Newbie Bedtime Stories, która powstała we współpracy ze szwedzkim klasykiem designu Boråstapeter. O tym duecie i kolekcji przeczytacie więcej tu, a my mogłyśmy przez chwilę poczuć się jak dzieciaki w pięknie urządzonych pokojach. Domek dla lalek z kartonu, z pięknie wytapetowanym pokoikiem dla małych mieszkańców, stylowa kołyska, szafa pełna cudownych, kwiecistych piżam czy pościele – całość inspirowana wzorami zaczerpniętymi z natury i utrzymana w romantycznym stylu. Z takiej klasyki się nie wyrasta!

 

Lubimy przestrzenie, które z jednej strony pobudzają wyobraźnię, a z drugiej – nie przytłaczają jej,  pozwalając na relaks i harmonię, jak przystało na bedtime stories. Ze ścian zerkają na nas leśne zwierzaki, na komodzie rozsiadła się duńska rodzina niedźwiedzi, to oczywiście klasyk od Lucie Kaas, wszędzie pełno dzieci większych i mniejszych oraz rodziców. Przedstawiać się nie musimy, to dla nas miła chwila na kawę i plotki w dobrze znanym gronie. Nareszcie spotykamy się offline! Rozmawiamy o tapetach i naszych niesłusznych obawach przed samodzielnym kładzeniem ich na ścianę. Skoro Marta w zaawansowanej ciąży potwierdza, że tapetowanie jest proste, wierzymy! Zaprojektowane przez Newbie tapety typu Easy Up w czterech wzorach mogą przemienić każdy pokoik w zaczarowany las czy ogród, warto również poeksperymentować, tapetując nie tylko ściany, ale też małe stołki czy wnętrza szaf.

Maluchy ćwiczą wspinaczki na łóżka i ściąganie wzorzystych poduszek, starszaki przestawiają meble w domkach dla lalek, mamy plotkują, przegryzając szwedzkie przysmaki – tak, zdecydowanie w powietrzu czuć już wiosenną energię. Spożytkujemy ją na warsztatach poprowadzonych przez Manufakturę KD, która wraz z grupką dzieci przemienia kartony KOKO Cardboard w stylowe domy. Na ścianach rozkwitają róże, na drzwi mikroszaf wskakuje leśna ferajna, a myszy chowają się pod kołderki wykonane z tkanin z kolekcji Bedtime Stories.

 

Dodajmy, że wszystkie tapety wyprodukowane są w zrównoważony i nietoksyczny sposób, a całość uszyta z bawełny organicznej. Wpuszczamy wiosnę do domów!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.