Chustonoszenie to nasz sposób na bliskość, na utulenie i ukołysanie, kiedy rękom już sił brak. To także nasze rozwiązanie, kiedy myślimy o aktywności. O ugotowaniu czegoś pysznego, o podróżowaniu, o spotkaniu z przyjaciółmi.

Chysty Ehawee tkane są w Polsce, na starych żakardowych krosnach ze specjalnie wyselekcjonowanych przędz. Ta tradycyjna metoda zapewnia chustom jakość i wytrzymałość, i to z nią związana jest szczególna uroda chust. Wystarczy dotknąć i przyjrzeć się wzorowi z bliska, by zobaczyć, jak misternie zaplecione są ze sobą nici. Tkanina żyje i trwa, i pięknie się starzeje.

Chusty Ehawee to komfort mamy, bo nie rozciągają się i dają świetne wsparcie. To także komfort dziecka, bo są naturalne i oddychają. Dzięki noszeniu dziecka w chuście, a nie podtrzymywaniu go na rękach, odciążamy swój kręgosłup i chronimy plecy przed skrzywieniem i bólem. Podobnie jest z ciałem dziecka – właściwa pozycja dziecka w chuście gwarantuje odciążenie małych plecków i prawidłowe ułożenie stawów biodrowych. Dzieci noszone w chustach szybciej się uspokajają i łatwiej zasypiają.

Za chustami Ehawee stoi Justyna Skulska, mama trójki wychustowanych dzieci i wykwalifikowana doradczyni chustowa. Chcecie pomacać Ehawee? Warto zajrzeć osobiście do butiku Sling Store w samym sercu naszego ukochanego Wrocławia. To prawdziwa chustowa mekka. Ehawee stale się rozwija i wypuszcza kolejne kolekcje niezwykłych chust. Ehawee to także moda dla kobiet. Ubrania o uniwersalnych krojach szyte są ze szlachetnych tkanin.

ehawee na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas