kolekcje moda polska dla dzieci

EFVVA: Surreal Fairytale

O kolekcji AW 2019/2020

EFVVA: Surreal Fairytale
Eliza Logan

Wyobraź sobie las o świcie. Trzaskające gałązki, szeleszczące od liści ścieżki i pomruki budzących się zwierząt. Wszyscy wstali? Zatem pora na jesienny bal maskowy!

Niech twoją inspiracją będzie zwariowane party, które 2 września 1941 roku w amerykańskim mieście Monterey urządził czołowy surrealista Salvador Dali. Surrealistyczna noc w zaczarowanym lesie (A Surrealistic Night in an Enchanted Forest – w wersji oryginalnej) przyniosła gościom Dalego wiele zdziwień i niespodzianek, jak choćby zupę rybną pitą prosto z buta, niebywałe kreacje gości i gospodarzy, a więc Gali i Salvadora oraz… towarzystwo ryczącego lwiątka. Zawierzenie magii przyrody, puszczenie wodzy fantazji i radosne wejście w atmosferę niekończącego się karnawału pozwalały unieść się Dalemu wysoko i tworzyć rzeczy niepoślednie. Z inspiracji tym wydarzeniem powstała nowa kolekcja Surreal Fairytale, zaprojektowana przez Ewę Wróbel-Hultqvist, założycielkę marki EFVVA. Zaskakująca i oniryczna, zuchwale wpuszczająca bajkowość do codziennej garderoby.

Kowbojki w paski zebry, tiulowe spódnice z pomponami, złote legginsy i takież pantofelki to najjaśniejsze i najbardziej kompatybilne elementy jesienno-zimowej kolekcji. Łatwo zestawić je z basicami z typowej dziecięcej szafy i błyskać znienacka w oczy szarudze. Antyjesienną zbroję zagrać mogą z powodzeniem tuniki z kołnierzem a’la Piotruś Pan, rogate bluzy i śnieżnobiałe kożuszki. I już nie trzeba się bać ani jesieni, ani zimy.

A dziś rusza sklep online EFVVA – czekają tu nas was zniżki na kolekcję!

*

Strona internetowa/Facebook/Instagram

Modele: Izzie, Kai, Halston, Tenz i Jayla
Zdjęcia: Eliza Logan
Włosy i makijaż: Martin Lane Christopher