EFVVA Super Power

Efvva zajawia kolekcję na wiosnę i lato 2019!

Siła kolorów, ekspresji i letniej zabawy! Już wkrótce wszystko sprzyjać będzie kulturze fizycznej i urzeczywistnianiu fantazji o byciu superbohaterem – oto wizja lata 2019 według marki EFVVA.

Jeśli choć z grubsza znacie dorobek czołowych przedstawicieli pop-artu, a więc Roberta Rauschenberga i Roya Lichtensteina, w mig pojmiecie konteksty i idee przyświecające wiosenno-letniej kolekcji EFVVY, zaprojektowanej na przyszły rok i zatytułowanej „Super Power”. Będzie o supermocach i sposobach na ich twórcze spożytkowanie, ale niech waszej uwadze nie ujdzie też lekkość, dystans i żart zaklęty w tiulowych spódnicach, naprintowanych legginsach, wzorzystych topach i trykotach. Czy wiecie, że wielkie, jednolicie białe obrazy Rauschenberga zainspirowały Johna Cage’a do skomponowania jednego z najbardziej rewolucyjnych utworów muzycznych, czyli „4’33”? Ta kolekcja zachęca do czerpania inspiracji ze świata sztuki, ale przede wszystkim do traktowania jej beztrosko i radośnie, bawienia się nią. To lubimy!

Fluorescencyjne kolory, kontrasty, mnogość wzorów i deseni, a wszystkie malowane ręcznie przez Ewę Wróbel-Hultqvist i nanoszone na najwyższej jakości tkaniny. Wprawna i pełna humoru logomania, tu i ówdzie rozsiane komiksowe dymki i popartowe kropki – oto kwintesencja stylu, w jakim przywitamy przyszłoroczne wiosnę i lato. A zacny to styl i wszechstronny, bowiem pozwala na zabawę konwencją, zmrużenie oka dla odbiorcy oraz wpuszczenie powietrza i koloru do poszarzałej od płaszczy i swetrów garderoby. Tak! Szarości i brązy będą święcić triumfy w jesienno-zimowych kolekcjach na sezon 2018/2019! Tym chętniej witamy się z żółciami, bielami, różami i niebieskościami serwowanymi szczodrze przez EFVVĘ.

Kolekcję na sezon wiosna-lato 2019 będzie można zobaczyć na zbliżających się targach Playtime w Nowym Jorku (5-7 sierpnia) i w Tokio (21-23 sierpnia). Wybieracie się?

*

Strona internetowa/Facebook/Instagram

Zdjęcia i stylizacja: Nadja Pollack
Asystenci fotografki: Leonie van  Vliet, Dennis Buskermolen
Makijaż i fryzury: Sha Vlijter
Modele: Day, Isis, Ludmiła, Matteo, Zyta, Yigit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.