kolekcje moda polska dla dzieci

Efvva / SUPER POWER

Życie to komiks!

Efvva / SUPER POWER
Nadja Pollack

Supermoce tkwią w każdej i w każdym z nas. Odkryjecie je w pełni z nową kolekcją na sezon wiosna lato 2019 od  Efvvy. Dostępna od dziś!

Być przez chwilę postacią z komiksu: She-Rą, Hit-Girl, Astro Boyem albo Scottem Pilgrimem! Wystarczy zajrzeć do albumu z pracami Roya Lichtesteina, Roberta Rauscheberga czy Jamesa Rosenquista by wprowadzić się w stan pop-artowego rozmarzenia. Wolno wszystko? Nawet więcej, bo drzemią w nas fantastyczne moce, którą każą latać, skakać, czynić psoty, podbijać planety i walczyć ze złem. Nagroda w tej walce jest niebagatelna – to miłość i pokój. Tak to sobie wyimaginowała Ewa Wróbel-Hultquist, Wielka Imperatorka planety Efvva. Wchodzę w to, bo chcę się bawić!

Bawełna, denim i zwiewne tiule będą bazą dla komiksowych nadruków i połyskujących haftów, możecie też spodziewać się kolekcji futurystycznych, sznurowanych sandałów, uszatych pantofelków oraz akcesoriów z owocowymi printami. Ewa zapowiada także specjalną linię haute couture wykonaną ze zrecyklingowanych ubrań z poprzednich kolekcji. Na ten punkt programu czekam najbardziej!

Premiera kolekcji już dziś. Znajdziecie ją pod tym adresem. Przyjemności!

Strona internetowa/Facebook/Instagram