easywalker poznajmy się

Easywalker – prostota i elegancja

Wózkowa rewolucja

Easywalker – prostota i elegancja

Holenderska marka wózków na piedestale potrzeb w świecie dziecięcych niezbędników stawia na funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i niepowtarzalny design. Zobaczcie, kto za tym stoi.

O to, czym jeszcze wyróżniają się wózki, których początek sięga 1989 roku i które plasują się na szczycie list wózków premium, oraz dlaczego pokochały je rodziny na całym świecie, zapytałyśmy Daniela De Lange – właściciela i dyrektora zarządzającego marką Easywalker. Marką tworzącą z myślą o tych, którzy kochają aktywne spędzanie czasu w dynamicznej miejskiej przestrzeni.

 

*

Jak to się zaczęło?

Ponad trzydzieści lat temu, w 1989 roku w Amsterdamie – od stworzenia pierwszego w Europie trójkołowego wózka dla dzieci. 

Jak wyglądał?

Był prosty i stylowy. Pomysłodawcą wózka był René Floore – syn rzeźnika, który stworzył go całkowicie sam. Bez wiedzy projektowej i inżynierskiej. To też sprawiło, że marka była autentyczna, bo wraz z pierwszym modelem wychodziła naprzeciw najważniejszym potrzebom rodziców. To był moment, gdy zmieniło się całkowicie postrzeganie wózków dziecięcych, a sam produkt okazał się fajny i modny. Można było z nim biegać, chodzić na spacery. Coraz częściej z wózkiem zaczęli spacerować również mężczyźni.

Twoja przygoda z marką rozpoczęła się jednak później…

Gdy okazało się, że jest okazja przejęcia koncepcji i kontynuowania dzieła, nie miałem wątpliwości, że powinienem to zrobić. W świat wózków Easywalker ruszyłem w 2009 roku, z marzeniem o stworzeniu globalnej marki, która zdobędzie serca młodych rodziców. Zawsze pracowałem w dziedzinie produktów konsumenckich. W idei marki fascynuje mnie łączenie zasobów ludzkich z designem i funkcjonalnością. Praca z Easywalker jest spełnieniem mojego marzenia o założeniu firmy, w ramach której będziemy szukać coraz to nowszych, innowacyjnych rozwiązań.

Easywalker plasuje się najwyżej w segmencie wózków premium – czym wyróżniają się te wózki?

Utrzymujemy piękno w prostocie. Bez zbędnych urozmaiceń, które finalnie i tak nigdy się nie przydadzą. Trzymamy się tego, co najważniejsze w świecie wyprawki dla dzieci, dając odbiorcom produkty z najlepszych surowców – łatwe w użyciu i jak najbardziej stylowe. Najlepsza jakość i funkcjonalność w dobrej cenie. Easywalker to również wysoka jakość najbardziej podatnych na zużycie elementów.

Jakie innowacyjne rozwiązania wprowadzacie?

Zaraz po wprowadzeniu na rynek naszej nowości, wózka głęboko-spacerowego Easywalker Harvey² Premium, wyróżniającego się chwalonym wśród użytkowników komfortem jazdy i łatwością użytkowania, czekamy na kolejną nowość – Easywalker Buggy Miley, który będzie gotowy pod koniec drugiego kwartału. Już teraz mogę zdradzić, że wyróżni się na tle innych wózków łatwością i szybkością jego składania, tkaninami pochodzącymi z recyklingu PET i zintegrowanym systemem akcesoriów. 

Easywalker to wózek na lata?

Nasze wózki rosną razem z dziećmi. Począwszy od gondoli, po wersję spacerową. Co więcej nasze modele głęboko-spacerowe Easywalker Harvey i Easywalker Harvey² mają opcję dokupienia akcesoriów – dodatkowych gondoli i dostawek, które pozwalają go powiększyć tak, aby służył nie tylko jednemu maluchowi. Wózek można modyfikować zarówno, by stał się superrozwiązaniem dla bliźniąt, jak i dzieci w różnym wieku. Można w nim również zamontować fotelik samochodowy. 

Czekamy na niego z niecierpliwością. Dziękujemy za rozmowę!

Dziękuję!

 

*

Więcej o nagradzanych i otrzymujących najwyższe noty na holenderskim rynku – w kategoriach „Najlepszy w teście”, „Najlepszy w sprzedaży” – wózkach Easywalker przeczytacie tutaj.

*

Wózki Easywalker kupicie w sklepie internetowym Megaurwis oraz w sklepach stacjonarnych: XLand przy ulicy Chorzowskiej 214 w Katowicach, Bobowózki na warszawskim Ursynowie, przy alei Komisji Edukacji Narodowej 49, oraz we Wrocławiu w sklepie Bobowózki, przy ulicy Szkockiej 3.

*

Publikacja powstała przy współpracy z marką Easywalker.