Easywalker – prostota i elegancja

Wózkowa rewolucja

Holenderska marka wózków na piedestale potrzeb w świecie dziecięcych niezbędników stawia na funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i niepowtarzalny design. Zobaczcie, kto za tym stoi.

O to, czym jeszcze wyróżniają się wózki, których początek sięga 1989 roku i które plasują się na szczycie list wózków premium, oraz dlaczego pokochały je rodziny na całym świecie, zapytałyśmy Daniela De Lange – właściciela i dyrektora zarządzającego marką Easywalker. Marką tworzącą z myślą o tych, którzy kochają aktywne spędzanie czasu w dynamicznej miejskiej przestrzeni.

 

*

Jak to się zaczęło?

Ponad trzydzieści lat temu, w 1989 roku w Amsterdamie – od stworzenia pierwszego w Europie trójkołowego wózka dla dzieci. 

Jak wyglądał?

Był prosty i stylowy. Pomysłodawcą wózka był René Floore – syn rzeźnika, który stworzył go całkowicie sam. Bez wiedzy projektowej i inżynierskiej. To też sprawiło, że marka była autentyczna, bo wraz z pierwszym modelem wychodziła naprzeciw najważniejszym potrzebom rodziców. To był moment, gdy zmieniło się całkowicie postrzeganie wózków dziecięcych, a sam produkt okazał się fajny i modny. Można było z nim biegać, chodzić na spacery. Coraz częściej z wózkiem zaczęli spacerować również mężczyźni.

Twoja przygoda z marką rozpoczęła się jednak później…

Gdy okazało się, że jest okazja przejęcia koncepcji i kontynuowania dzieła, nie miałem wątpliwości, że powinienem to zrobić. W świat wózków Easywalker ruszyłem w 2009 roku, z marzeniem o stworzeniu globalnej marki, która zdobędzie serca młodych rodziców. Zawsze pracowałem w dziedzinie produktów konsumenckich. W idei marki fascynuje mnie łączenie zasobów ludzkich z designem i funkcjonalnością. Praca z Easywalker jest spełnieniem mojego marzenia o założeniu firmy, w ramach której będziemy szukać coraz to nowszych, innowacyjnych rozwiązań.

Easywalker plasuje się najwyżej w segmencie wózków premium – czym wyróżniają się te wózki?

Utrzymujemy piękno w prostocie. Bez zbędnych urozmaiceń, które finalnie i tak nigdy się nie przydadzą. Trzymamy się tego, co najważniejsze w świecie wyprawki dla dzieci, dając odbiorcom produkty z najlepszych surowców – łatwe w użyciu i jak najbardziej stylowe. Najlepsza jakość i funkcjonalność w dobrej cenie. Easywalker to również wysoka jakość najbardziej podatnych na zużycie elementów.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Jakie innowacyjne rozwiązania wprowadzacie?

Zaraz po wprowadzeniu na rynek naszej nowości, wózka głęboko-spacerowego Easywalker Harvey² Premium, wyróżniającego się chwalonym wśród użytkowników komfortem jazdy i łatwością użytkowania, czekamy na kolejną nowość – Easywalker Buggy Miley, który będzie gotowy pod koniec drugiego kwartału. Już teraz mogę zdradzić, że wyróżni się na tle innych wózków łatwością i szybkością jego składania, tkaninami pochodzącymi z recyklingu PET i zintegrowanym systemem akcesoriów. 

Easywalker to wózek na lata?

Nasze wózki rosną razem z dziećmi. Począwszy od gondoli, po wersję spacerową. Co więcej nasze modele głęboko-spacerowe Easywalker Harvey i Easywalker Harvey² mają opcję dokupienia akcesoriów – dodatkowych gondoli i dostawek, które pozwalają go powiększyć tak, aby służył nie tylko jednemu maluchowi. Wózek można modyfikować zarówno, by stał się superrozwiązaniem dla bliźniąt, jak i dzieci w różnym wieku. Można w nim również zamontować fotelik samochodowy. 

Czekamy na niego z niecierpliwością. Dziękujemy za rozmowę!

Dziękuję!

 

*

Więcej o nagradzanych i otrzymujących najwyższe noty na holenderskim rynku – w kategoriach „Najlepszy w teście”, „Najlepszy w sprzedaży” – wózkach Easywalker przeczytacie tutaj.

*

Wózki Easywalker kupicie w sklepie internetowym Megaurwis oraz w sklepach stacjonarnych: XLand przy ulicy Chorzowskiej 214 w Katowicach, Bobowózki na warszawskim Ursynowie, przy alei Komisji Edukacji Narodowej 49, oraz we Wrocławiu w sklepie Bobowózki, przy ulicy Szkockiej 3.

*

Publikacja powstała przy współpracy z marką Easywalker.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.