Dzień na plaży z Newbie

Kolekcja Lato 2018

Cześć, wakacje! Lato oficjalnie występuje już w roli głównej, a morze szumem wabi na plażę. Niektórzy mają szczęście i słyszą je niemal z domu. Macie ochotę pobrykać?

Dzień wolny, budziki śpią, dzieci nie. Akcja dzieje się w Gdańsku, do morza blisko, za oknem pogoda jak na zamówienie. Leonard, rezolutny pięciolatek wie, że dziś dzień, kiedy wszyscy będą razem. Dzień na plaży z siostrami, które uwielbia. Dziewczyny, szykujcie się! Elementy nowej kolekcji Newbie, które trzymacie w szafach, sprawdzą się doskonale. Rodzinnie ruszamy nad Bałtyk!

Wesołe szaleństwo z trzyletnią Emilką to dobry początek. Przytulaski i kuksańce, w miękkich i nie krępujących ruchu szlafrokach Newbie sprawdzają się zawsze. Brat i siostra, którzy świata poza sobą widzą niewiele? To właśnie oni. Ale gdzie ich ulubiony śpioch? Iga, budź się, już dzień! Z Igą wszystko jest niezwykłe, wakacje tym bardziej – zwłaszcza, że to jej pierwsze lato.

szlafroki // kocyk // spodnie // body

Emilka i Leonard lubią opiekować się Igą. Od czterech miesięcy przytulają, doglądają, głaszczą i pokazują jej świat. Świat niezwykle urokliwy, tak to już jest, gdy się mieszka nad morzem. Dlaczego? Bo nad morzem wakacje czuć bardziej! Szybka akcja ewakuacyjna z domu, wygodne szorty i topy Newbie, torba pyszności i w drogę! A łopatki? Łopatki nie będą potrzebne, plaża daje przecież tyle zabawek!

top // szorty // kapelusz // koszula // szorty // T-shirt 

Iga zakochała się w morzu od pierwszego wejrzenia. Rodzeństwo wie, że ze wzajemnością. Spójrzcie, jaka dama. Leży sobie w pięknej sukni w marynarskim klimacie i cieszy całą plaże. Ale, ale, nie zasypiaj, Iga! Leonard i Emilka chcą ci pokazać swoje tajne miejsca.

sukienka // kapelusz // bluzka z długim rękawem // spodnie dresowe// czapka // bluzka z aplikacją // legginsy // skarpetki 

Starszy brat jest super, bo może wszystko i sięga wyżej. Emilka ma szczęście i szczęściem jest dla brata, bo nie boi się niczego, w tyle nie zostaje i przez fale skacze jak nikt. Taka jest dziewczęca w tym białym ponczo i błękitnej sukience Newbie, a taka fajna, jak najlepszy kumpel!

ponczo // legginsy // sukienka 

Komuś tu bardzo smacznie się spało przy szumie morza i skrzeku mew. Hej, ekipo, wracajcie, Iga już czeka. Z ciekawością obejrzy wszystkie wasze znaleziska. Miękki przyjaciel cieszy ją bardzo, ale nic i nikt nie zastąpi najlepszego towarzystwa brata i siostry.

 

kocyk // przytulanka

Gdzie spędzicie tegoroczne lato? Miejska dżungla, lasy, jeziora, góry, a może morze? Niezależnie gdzie, życzę udanej zabawy i dobrze spakowanej walizki.

Całą letnią kolekcję Newbie znajdziecie tu

*

Tekst: Paulina Filipowicz

Zdjęcia: Ania Waluda / Lolove Studio

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.