dzień dziecka prezentownik

Dzień Dziecka z Marioinex

Świat kolorowych waffli dla każdego!

Dzień Dziecka z Marioinex
Paulina Kania

Klocki w formie waffli – brzmi słodko i przyjemnie, prawda? I właśnie tak powinny się kojarzyć! W końcu tak wygląda rodzinna zabawa, przy której starsi zapominają o codziennych obowiązkach i mogą wtórować młodszym. Dzień Dziecka to idealna okazja na pokoleniowe figle. Ostrzegamy tylko, że te klocki naprawdę pochłaniają!

Mnogość kolorów i mnóstwo możliwości. Można z nich zbudować przestrzeń kosmiczną dla najbardziej odważnych astronautów, ale też zieloną krainę, w której każde zwierzę znajdzie kawałek miejsca dla siebie. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Takie są edukacyjne klocki polskiej marki Marioinex – barwne krateczki o różnej wielkości, dzięki którym zwykłe popołudnie zamienimy w niezwykły czas z życia małego twórcy. Rozwijają kreatywność, uczą logicznego myślenia i znakomicie wpływają na rozwój dziecka. Chcecie jeszcze więcej pozytywnych stron? Firma troszczy się o dobro naszej planety. Podczas produkcji poszczególnych elementów wykorzystywana jest każda ilość plastiku. Najmniejszy skrawek przerabiany jest na kolorowy kwadracik.

Klocki to zabawka, która łączy pokolenia. Dzięki trwałości pozostaje na lata i przez ten czas powodują uśmiechy na wielu twarzach – tych mniejszych i tych już całkiem dużych.

Wybrałyśmy dla Was zestawy, które ucieszą każdego małego twórcę!

TOP WYBORÓW – WITAJCIE W NASZEJ KRAINIE

 1. Ludzik odkrywca – to mały nieustraszony człowiek. Bardzo zainteresowany otaczającym światem. Jego ciekawość potrafi wznieść się ponad chmury i jeszcze wyżej! Może być astronautą, kierowcą lub lekarzem. Kim będzie? Decyzję pozostawiamy dzieciom.
 2. Odrzutowy samolot – przeniesie każdego pasażera do wyznaczonego celu w bardzo szybkim czasie. Powstał z klasycznych waffli. W zestawie znajdziecie ponad 200 elementów, z których można stworzyć też inne maszyny.
 3. Wafflowy smok – na pierwszy rzut oka wydaje się przeraźliwym potworem, postrachem niejednej krainy. Tak naprawdę całkiem miły z niego stwór. Zbudujecie go z klocków średniej wielkości.
 4. Miecz – czy to legendarny Excalibur? A może miecz świetlny jednego z rycerzy Jedi?
 5. Kosmiczna baza – marzenie chłopców! Położona w odległej galaktyce, do której dotrą tylko najwięksi śmiałkowie. Ich oczom ukaże się nowoczesna baza z najbardziej odjazdowymi pojazdami kosmicznymi!
 6. Zamek księżniczki – prawdziwa forteca, która chroni skarbu i księżniczki. Przed wrotami stoi odważny rycerz, ale uważajcie – za rogiem czai się czarownica.
 7. Zestaw pastelowych waffli – z tak dużej liczby elementów można wiele zbudować! To prawdziwa kolorowa zabawa. W zestawie dołączone są dwustronne karty edukacyjne.
 8. Stacja kolejowa – zachęca do podróżowania (i składania)! Z komina bucha para i słychać ostatni gwizdek konduktora. Spieszmy się!
 9. Kwiatek – składany skrupulatnie płatek po płatku. Do podarowania mamie lub babci.
 10. Kolorowy peron – stąd ruszają pociągi, które dojadą we wszystkie zakamarki. Dworzec możecie zbudować z mini waffli, które nadają się do zabawy dla dzieci już od 2 roku życia.
 11. Pani Kura – dzieci uwielbiają zwierzęta. Podczas składania można nauczyć się ich poszczególnych części.
 12. Rolnik – obowiązkowy mieszkaniec farmy. Dba o rośliny i zwierzęta. Wymyślcie dla niego wymarzony pojazd, który usprawni jego pracę.

TOP WYBORÓW – ZIELONA KRAINA

 1. Wafflowy lis – mieszkaniec lasu, który wcale nie jest takim chytruskiem. Zbudujecie go z micro waffli, czyli malutkich elementów w kształcie kratki, które możecie łączyć na wiele sposobów.
 2. Wiatrak – z tych klocków stworzycie niemalże wszystko. Od wymyślnych pojazdów po skomplikowane budowle.
 3. Koala – rodzinna marka Marioinex podbija wiele kontynentów, dlatego w ich ofercie znajdziecie australijskiego przedstawiciela – misia koalę.
 4. Małe zoo – w tym miejscu zwierzęta czują się bezpiecznie i żyją w zgodzie na jednym wybiegu.
 5. Farma – wyzwanie dla każdego małego konstruktora. Jak stworzyć wygodną zagrodę dla tylu jej mieszkańców?
 6. Chatka – kto mieszka w tym domku? Zapukajcie do drzwi, a się przekonacie.
 7. Kogut – żyjąc w mieście, nie spotkamy go często. Pokażmy dzieciom mieszkańców polskiej wsi.
 8. Kaczuszka – z tych klocków zbudujecie też dziwaczkę!
 9. Żółw – pamiętacie bajkę o nieustępliwym żółwiu? To symbol motywacji do robienia rzeczy trudnych i z pozoru niemożliwych. Teraz możecie go wspólnie ułożyć.
 10. Morski świat – podwodna kraina pełna ciekawych okazów.

*

Powoli kompletujecie prezenty na Dzień Dziecka? Mamy dla Was niespodziankę! Specjalny kod na klocki waffle od Marioinex! Na hasło: LADNEBEBE otrzymacie 20% rabatu na cały asortyment. Kod działa w terminie 24-31 maja 2021 r.

Dodaj komentarz