Dzień Dziecka – kreatywne zabawy

Dzień dziecka z Mudpuppy

Dzień Dziecka – kreatywne zabawy

Jaś tworzy! Pięknie mu idzie dobór barw i kształtów. Kto wie, czy wyrośnie z niego artysta, architekt czy konstruktor pojazdów kosmicznych? Zobaczcie inspirujące pomysły na prezent z okazji Dnia Dziecka.

Wspólnie z Małgorzatą, mamą Jasia podglądamy twórczą zabawę pięciolatka. Dzięki kreatywnym zabawkom marki Mudpuppy wyobraźnia Jasia może rozwijać się bez końca. Trzymetrowa kolorowanka, dużo naklejek ze zwierzątkami, kolorowe kredki, puzzle i łamigłówki są wstępem do superzabawy. Przyjrzyjmy im się bliżej!

 

*

KREDKI ANDY WARHOL

Który przedszkolak nie ma kredek? Bez nich nie powstałaby piękna laurka dla mamy i obrazek ze zwierzątkami dla taty. Od kredek zaczyna się każda twórcza praca. Kredki amerykańskiej marki Mudpuppy schowano w pudełku zainspirowanym wybitnym artystą Andym Warholem. Pudełko z napisem Tomato Soup dzieci zabiorą na wycieczkę, ale postawione w kuchni na półce też będzie wyglądało super. Kupicie je tutaj.

 

*

ZESTAW KREATYWNY

Łamigłówki to jest to! Przydają się w podróży, podczas wizyty u dziadków i w burzowe letnie wieczory. W zestawie kreatywnym „Spotkanie przy herbatce” mali artyści znajdą ponad dwadzieścia naklejek ze zwierzątkami i wszystkim tym, co przyda się do stworzenia leśnego przyjęcia, trzy pocztówki-szkicowniki, teczkę z zagadkami i łamigłówkami plus duży plakat do pokolorowania. W kolorowym pudełeczku chowają się również kredki. Oj, coś czujemy, że zabawa z tym zestawem nigdy nie będzie miała końca. Kupicie go tutaj.

 

 

*

NAKLEJKI LEŚNE ZWIERZĘTA

Dzieci kochają naklejki i przyklejałyby je wszędzie! Pamiętacie, gdy regał w pokoju zdobiły nalepki z napojów, gum do żucia i chrupek w kolorowych opakowaniach? To były czasy! Teraz posiadanie dużej liczby naklejek jest prostsze niż by się wydawało. Wiemy gdzie znajdziecie ponad sto nalepek, zapakowanych w kartonowe pudełeczko z wizerunkiem sowy. Czy może być lepsza ozdoba zeszytów i akcesoriów szkolnych? Do kupienia tutaj.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

*

KOLOROWANKA W ROLCE

Rozwijana kolorowanka z zestawem kredek świecowych to wymarzona zabawka dla małego artysty. Do pomalowania farbami i ozdobienia pastelami lub wszystkim tym, czym się artyście zamarzy. Jaś perfekcyjnie odwzorował kolory wiosennego ogrodu. Tu kwiatek, tam pszczółka. Piękna twórcza praca za nim! Trzymetrową kolorowankę kupicie tutaj.

 

 

*

KARTY DO NAUKI LICZENIA

Raz, dwa, trzy, liczysz ty! Przedszkolaki to zdolne chłopaki, co naukę cyferek mają już w jednym paluszku. Jaś zabawę kolorowymi kartami od Mudpuppy opanował do perfekcji. Dwadzieścia sześć dwustronnych kart nie skrywa przed nim już żadnych tajemnic. Mały matematyk przekręca je na dołączonym do zestawu kółku i pokazuje dumnie światu, jak dobrze liczy. Świetny z niego chłopak! Karty do nauki liczenia kupicie tutaj.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

*

PUZZLE ZWIERZĘTA

Świat zwierząt od zawsze inspirował do twórczej zabawy. Z puzzlami Mudpuppy zwinne rączki ułożą psa, kota, szopa, tygrysa, lisa i lwa. Różne kolory patyczków i plansza do ich układania ułatwią to zadanie. Jak widać, Jaś bardzo polubił nowoczesną wersję puzzli i szopa pracza ułożył raz, dwa. Fajnie! W geometryczne puzzle ze zwierzakami zaopatrzycie się tutaj.

 

#kochamykreatywnezabawy i kochają je również dzieci. Niech nadchodzący Dzień Dziecka będzie pełny pomysłowych prezentów. Rozwijających dziecięce umiejętności i zachęcających do wspaniałej, niezwykle radosnej zabawy.

 

*

Zdjęcia: Jaśkowie Klimaty

Opracowała: Marta Szczepanik