Dzień Dziecka bez końca

Kolekcja Reserved

Nic nie musieć, wszystko móc. Lenić się jak kot. Śmiać się szczerze i w głos. Być tu i teraz. Jak najdłużej. Rozciągnąć ten dzień jak z gumy.

Dzień Dziecka, słońce, piegi i apetyt na wolność. Bez pośpiechu, bez chmur, które dziś wolą opadać watą cukrową. Chwile zabawy, chwile na to, co lubią najbardziej i chwile nic nie robienia. Beztroska. Ciche kadry. Słodki smak. Razem z Reserved zwalniamy dziś tempo, szczęśliwi czasu nie liczą.

Z kolekcji Reserved: czarny top z lamówkami, T-shirt z deskorolkowym printem, czarne rurki, kolorowa narzuta, żółta koszulka z frędzlami, dżinsowa kurka, złote klapki, okulary.

Są sprawy, o których nie wie nikt. Ich światy, marzenia, wielkie plany, krótkie spojrzenia zdradzające wielkie emocje. Bycie razem pachnie latem. Bujają w obłokach, czekając na momenty warte schowania tylko dla siebie. Wszystko może się dziś wydarzyć, nic nie trzeba planować.

Z kolekcji Reserved: sportowa koszulka z suwakiem, pomarańczowe szorty, dmuchany lód, różowa spódnica, bluzka z kapturem, sportowe trampki.

Z  kolekcji Reserved: zielona sukienka, legginsy z cyframi, ogrodniczki, koło plażowe, sportowa koszulka, spodenki dżinsowe.

*

Z okazji  Dnia Dziecka wybrane modele objęte zostały 30% rabatem. Promocja trwa do 3. 06, kod znajdziecie tu.

*

Zdjęcia: Ania Onopiuk

Stylizacje: Ada Juszczak

Modele: Keyo, Tola, Inka, Raf, Liv

Tekst: Paulina Filipowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.