dziecko ubieranka

Drużyna Coccodrillo

Limitowana kolekcja dla aktywnych

Drużyna Coccodrillo
Paulina Kania

Piłki, paletki i rakiety idą w ruch – profesjonalnie amatorska załoga młodocianych sportowców testuje ubrania do zadań specjalnych. Dziewczyny kontra chłopaki. W zajęciach ze sportu i rekreacji liczy się wygoda, a ta kolekcja spisuje się na medal. Ruszamy na podbój sali gimnastycznej!

Każdy wie, że w zdrowym ciele zdrowy ruch, a pogoda nie może być wymówką do zastoju. Wiosna tuż, tuż i wielkimi krokami zbliżają się rozgrywki i harce w plenerze, póki jednak za oknem bywa kapryśnie, stawiamy na solidną przestrzeń do dziecięcych akrobacji. Poza kondycją i werwą (a ta, wiadomo – u dzieci się nie kończy) niezbędny jest strój gimnastyczny, czyli wygodny outfit, a ten znajdujemy w limitowanej kolekcji active Coccodrillo. Tenisistki i koszykarze, w czym dziś rozgracie partyjkę?

*

Niekrępujące ruchu dzianiny dają mile odetchnąć zgrzanym ciałom gimastyczek i piłkarzy. Kiedy trzeba leginsy, spodenki i koszulki posłusznie przylegają do ciała, ale mogą też być zwiewne, jeśli pojawi się taka konieczność. W końcu na boisku nigdy nic nie wiadomo, a podczas absorbującej gry myśli krążą tylko wokół dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji. Strój ma być jak druga skóra – to sprzymierzeniec każdej dyscypliny sportu. Dziś gramy w myśl haseł #activegirl i #activeboy.

*

Równiutko ułożone szczebelki sięgają chyba do nieba. Wybaczcie, ale obok drabinek nie da się przejść obojętnie. A gdyby tak urządzić zawody w zwisaniu? Stoper idzie w ruch, zawodnicy się nie poddają… w końcu mamy zwycięzcę! A jeśli ramiona nie mają jeszcze dość, można sprawdzić swoje siły w przeciąganiu liny – wygrywa mocniej roześmiana drużyna – albo rozegrać szybkie mecze rugby i kosza. Poprosimy o dostawę piłek!

 

*

W drużynie Coccodrillo jest całkiem sporo fanów paletek i rakiet – tenisowych, oczywiście! Wiecie, że tenis stołowy jest jednym z najmłodszych, bo liczących sobie ledwo ponad 20 lat, sportów olimpijskich? Urządzamy zatem własną olimpiadę, jeden na jednego, a później w duetach. Kto nie gra w ping-ponga łapie za rakiety i rozgrywa partię kometki, czyli dobrze znanego badmintona. Uwaga na lotki!

 

*

Zmęczeni? Dzielnym sportowcom przyda się odrobina odpoczynku, który każdy interpretuje na swój sposób. Może być leżenie na trybunach, małe rozciąganie albo orzeźwiający prysznic – najlepiej z wodą prostą z bidonu. I jeszcze podsumowanie – kto wygrał, chłopaki czy dziewczyny? Sędzia ogłasza remis, a puchar trzeba będzie się podzielić.

*

Sportowe ubrania z najnowszej kolekcji active Coccodrillo kupicie tutaj.

*

Zdjęcia: Paulina Kania/HiHello Studio

Stylizacja: Joanna Murawska

Scenografia: Kasia Traczyk

Włosy: Karolina Zgoła

Produkcja: Marta Szczepanik/Ładnebebe