Domowe historie z Mumla

wasze domowe historie i konkurs foto!

Łóżko i pościel, jesienny duet. Nasz ulubiony, zwłaszcza gdy wymęczone dniem, możemy wreszcie wtulić się, zakryć po uszy i odpłynąć. Nie ma nas. Dla całego świata. Albo rano gdy udajemy, że ktoś tu się pomylił i nadal jest noc. Duet idealny, na wieczorne szaleństwa i testowanie odporności materaca przez dwójkę przedszkolaków. Na nieśpieszne sobotnie poranki i kawę przyniesioną do łóżka. 

10-kopiowanie

Wraz z Mumla przez ostatnie tygodnie podglądałyśmy domowe historie Karoliny, Mai, Malwiny, Dominiki i Mileny. I chyba najmniej chodziło tu o spanie! Podglądałyśmy ich rodzinne kadry, działo się!

img_1443-2

fot. Littlehooligansblog

Bitwy, skoki i chowanki. Czyli łóżkowy standard, jeśli na horyzoncie pojawiają się dzieci. Bitwa na poduchy, aż lecą pióra. Oczywiście pióra niebieskie, pod kolor pościeli! Turlanki, przepychanki, podskoki. Z sarenką, rzecz jasna.

dsc_3616

fot. Dominika/niechmówiązdjęcia

img_1279

fot. Littlehooligansblog

6-kopiowanie

fot. Me Myself &eM

Lektura na łóżku, w łóżku, a kto wie, może przy odrobinie dziecięcej fantazji, też pod łóżkiem. Były czytanki do snu i te w oczekiwaniu na śniadanie. W pościeli zagościły Muminki, ale też i najnowsze magazyny modowe, w duecie z laptopem i kotem.

dsc_3599

fot. Dominika/ niechmówiązdjęcia

fot. Nanuszka

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

fot.Woman&Mother

Okruszki pod poduszką i na pościeli. Czyż nie jest tu wygodniej, niż grzecznie z rękoma na blacie stołu? Pancakes do łóżka podano! Jemy i skaczemy, albo w odwrotnej kolejności.

dsc_3537

dsc_3501

fot. Dominika/niechmówiązdjęcia

My wolimy zacząć dzień od miseczki z domową granolą i jogurtem i średnio chce nam się z pościeli wychylać nosa.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

fot.Woman&Mother

Domowe historie. Sen w nich też się pojawił, bo kiedyś w końcu trzeba iść spać. Sen solo, z samochodem, z sarenką… Różne kombinacje.  Dla nas to moment na wyczekiwany relaks w łóżku. Lub pracę. A może uda się to jakoś połączyć?

23-kopiowanie

fot.Me Myself &eM

img_1804

fot. Littlehooligansblog

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

fot.Woman&Mother

Wśród pościelowych labiryntów, w objęciach miękkich kołder najwięcej było… przytulanek. Wśród żółtych parasolek i wśród confetti. Sekrety rodzeństwa szeptane na ucho i wygłupy, aż uśmiecha nam się buzia, gdy przeglądamy zdjęcia.

mg_0983-2

fot. Nanuszka

dsc_3560

fot. Dominika/niechmówiązdjęcia

 

Wszystkie wpisy i domowe historie dziewczyn znajdziecie tutaj.

I chcemy więcej!!! Rodzinnie, osobiście, domowo. Ogłaszamy konkurs! Domowe historie w waszych kadrach! Wysyłajcie je na adres: konkurs@ladnebebe.pl do 4 grudnia!  Czekają na was nagrody – bony zakupowe do wykorzystania w sklepie Mumla : 1 miejsce 350 zł, 2 miejsce 200 zł i 100 zł dla trzeciego wyróżnionego. Hej, zostańcie w łóżkach i do roboty!

TADAM, uwaga są wyniki konkursu! Dostałyśmy wiele fajnych, ciepłych i rodzinnych kadrów. Wasze domowe historie na łóżkach i nie tylko! Spokojne, rozmarzone, śpiące oraz te z połową szafy na pościeli, w ferworze zabawy. Jak zawsze wybory nie są łatwe. Gratulujemy Monice za jej domową i bardzo kwiatową historię, Oli życzymy samych przespanych nocy z takimi dwoma rozkoszniakami a Gosi gratulujemy uchwycenia tego spojrzenia, bo siostrzana miłość jest wyjątkowa!

fot. Monika / fot. Ola

fot.Gosia

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.