janod SHOWROOM

Robimy nocowankę

Co się przyda, kiedy dzieci nocują poza domem?

Robimy nocowankę
Lidka Dzwolak

Dzisiaj przedłużamy wieczorną zabawę aż do rana. Dzieci kochają nocowanki, wspólne – bardziej lub mniej dzikie – figle i radosne przebudzenie w gronie przyjaciół. Poznajcie nasz sposób na zabawę w nocowanie. Oto nasza lista potrzebnyh produktów.

Zebrała się silna ekipa: Józio, Jurek, Ninka i Ola. Celebrują oni przyjaźń od rana do nocy. Lubią wspólnie oglądanie starych bajek na dziadkowym rzutniku, radosne tańce przy rytmach wydobywających się ze starego gramofonu i zajadanie jakże pysznych i puszystych gofrów o poranku. Dzieci mają na nocowankę dobry scenariusz. Z nimi nie ma nudy!

 

 

*

DOBRANOC Z KIDSPACE

Jeszcze tylko ostatnie bajek opowiadanie i zabawa śpiworkach Kidspace zamienia się w wyciszający sen tej energicznej gromadki. Miło schować w cieplutkim, śpiworku z miękkiego materiału minky. Próbowaliście już zachęcić dzieci do spania w opaskach na oczy? Jeżeli nie to koniecznie spróbujcie. Dopasowane do twarzy nie powodują ucisku, a podobnie jak śpiworki z kolekcji Sleepover są również świetnym patentem na zbliżające się majówkowe wyjazdy i wakacyjny relaks po namiotem. Ciepło i przyjemnie, z nutką wesołych akcentów, które w tekstyliach dla dzieci lubimy bardzo.

Śpiworki dostępne w różnych kolorach i kształtach kupicie tutaj, opaski na oczy tutaj.

 

*

SKARPETKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Uwaga, zmarzluchy na pokładzie! Ich małe stópki przemieszczają się z prędkością światła pomiędzy pokojami. W zapasie warto mieć ciepłe skarpetki. Nie tylko dla domowników, ale też dla gości. Super Jumper to nowoczesny świat skarpet – prosto z łódzkiej tradycji włókiennictwa. Wzory, kolory i kształty pozwalają zapomnieć o smutnych i brzydkich skarpetkach. Ich noszenie jest po prostu fajne i na topie. I nikt nikogo nie będzie musiał zachęcać do ich założenia, gdy zabawa będzie trwała w najlepsze. Fajne skarpetki da się lubić. Od nas dodamy, że te skarpetki są nieprzecieralne!

Skarpetki Super Jumper kupicie tutaj.

*

PODŁOGOWE HARCE Z FAYNE

Czas na wyczekiwaną przez wszystkich noc filmową! Robimy popcorn, włączamy stary projektor i wyciągamy się wygodnie na miękkich pufach polskiej marki Fayne. Te nowoczesne i efektowne meble pasują zarówno do dziecięcego wnętrza, jak i do salonu, czy sypialni. Ich kształt dopasowuje się do pozycji, gwarantując jednocześnie wygodne oparcie. Pufy, poduchy i maty Fayne mają zdejmowane pokrowce, które można wrzucić do pralki. Można je też wymienić na inny nowy nowy kolor. Na siedząco lub na leżąco – przenośnie i dokładnie tam, gdzie chcecie. Fayne to cała kolekcja mebli podłogowych, dzięki którym odkrywa się całkiem inna perspektywę siedzenia i zabawy.

Fayne pufy kupicie tutaj.

*

SPOKOJNY SEN Z LITTLE LIGHTS

Delikatne światełko lampki czuwać będzie nad snem zmęczonej wieczornymi harcami gromadki. Przegoni strachy i pozwoli poczuć się bezpiecznie. Noc minie szybko, a niczym nie przerwane senne marzenia trwać będą aż do rana. Little Lights to, jak mówią twórcy marki, lampka na pokolenia. Drewno sosnowe połączone z talentem tworzących je zdolnych rąk w małej manufakturze pod Krakowem, pozwoliło stworzyć produkt, z którym w świat leci jego historia i misja. By każdemu momentowi po zachodzie słońca towarzyszyło przyjemne i ciepłe światło – idealne do czytania oraz spania.

Lampki Little Light kupicie tutaj.

*
BUDUJEMY BAZĘ Z SHOWROOM KIDS & FUN with MUM

Dom to wielka kraina przygód dla małych odkrywców, a budowanie kryjówki to zawsze trafiony pomysł na super zabawę. Namiot Tipi od Fun with Mum pozwala w kilku prostych krokach zbudować bazę. Materiałowy domek idealnie sprawdzi się w każdej przestrzeni, zarówno w mieszkaniu, jak i na tarasie, czy w ogrodzie. Pomieści więcej niż jednego malucha, będzie też fajnym miejscem do wspólnego czytania książek. Jest bezpieczny, lekki i wygodnie się składa, można go szybko przenosić z miejsca na miejsca. Dobry mobilny i wielofunkcyjny plan na zabawę. Taki jak lubimy.

Namiot tipi marki FUN with MUM kupicie w Showroom Kids tutaj.

 

*

SKŁADAMY PAPIEROWE SAMOLOTY

Inspiracji na zabawę dzieci szukają w książkach dla dzieci. Mia i Ben – bohaterowie książki „Papierowe Samoloty” Wydawnictwa Zielona Sowa marzą aby wspólnymi siłami zrobić wielki samolot, który zabierze ich na drugi brzeg jeziora. Opowieść o przyjaźni, która przetrwa nawet te gorsze chwile zainspirowała dzieci do prostego zrób to sam, z kartką w roli głównej. Papierowe samoloty wznoszą się ku sufitowi. Ciekawe, który z nich poleci jak najdalej i jak najwyżej. Sprawdźcie!

Książkę Papierowe samoloty kupicie tutaj.

*

WYGODNIE Z HELLO MORNING

Po nocnym ładowaniu baterii czas na długi leniwy poranek. Przedłużony do południa i koniecznie w piżamach. Te nie wiele różnią się od codziennych ubrań. Delikatne w dotyku, jednokolorowe piżamki Hello Morning dostępne zarówno w rozmiarach dla mamy, taty oraz dzieci to bielizna do spania, która może zamienić się w casualowe i wygodne stylizacje na co dzień. A dla naszych małych leniuszków to idealny plan na resztę dnia. Zresztą nie tylko dnia. Same zamieniłybyśmy się z nimi miejscami. Niech start w nowy dzień tej żywiołowej czwórki trwa jak najdłużej. Koniecznie w pakiecie z pysznym śniadaniem. Na dzień dobry i na zdrowie!

Piżamki Hello Morning kupicie tutaj.

*

KREATYWNIE Z JANOD

U nas nie ma nudy! A gdy wkrada się bez zaproszenia przez dziurkę od klucza mamy na nią dobry plan. Zestawy dla małych artystów od marki Janod czekają w pogotowiu. Zestawy Papierowe laleczki 3D i Papierowe Zwierzęta 3D z linii ART&CRAFT to artystyczne warsztaty dla dzieci na wyciągnięcie ręki. Laleczki można dekorować i ozdabiać załączonymi do zestawu elementami na wiele sposobów, zaś podzielony na trzy kategorie zestaw do zabawy w zrób to sam to pole do popisu dla wszystkich tych, którzy kochają wycinanie, wyklejanie, malowanie i rysowane. A fanów tych czynności, wśród dzieci nie brakuje, prawda?

Kreatywny zestawy Papierowe Laleczki 3D kupicie tutaj, zestaw Papierowe Zwierzęta 3D Janod kupicie tutaj.

 

*

A jaki jest wasz dobry plan na nocowankę?