buty dla dzieci współpraca reklamowa

Do szkoły z przytupem

Ubieranka z CCC

Do szkoły z przytupem
Pola, Marta B, Monika, Ola i Marta J

Hej, ta dziewczynka jeszcze niedawno malowała kredą po ścianach swojego pokoju, a dziś startuje do pierwszej klasy. Chwileczkę, kiedy minęło to lato i te wszystkie lata?

Dziewczyny idą do szkoły i przedszkola – wracają do nich albo całkiem debiutują. Girls gang. Zuchwale stawiają pierwsze kroki lub przekraczają już znane sobie progi. Bo wrzesień cały jest o startach. Mała-wielka inicjacja. Będą elementarne zasady szkolnych relacji, pierwszoplanowe zajawki i prekursorskie pomysły. Takie buty!

Zoja nosi biało-czarne buty Adidas na rzepy i z niebrudzącą podeszwą.

 

W parze iskrzących nowością adidasach idzie się śmielej i bojowo się biegnie. To, co nowe, jest godne zdobycia. Zostawiamy ślady na piasku przedszkolnego podwórka i szkolnego boiska. Sportowe buty są jak oręż – to must have w wyprawce, bo przecież rozbiegane nogi i stopy muszą mieć wygodnych sprzymierzeńców. Bijemy swoje rekordy – i wiecie co? Każdy wynik jest najlepszy!

Łucja i Aniela eksplorują plac zabaw w lekkich butach Adidas z żółtymi paskami.

Mięciutko, ale solidnie, sportowo, ale uniwersalnie. Para niezawodnych adidasów sprawdzi się do wszelkich szkolnych stylówek. Czerń i biel czy porcja kolorów? Kiedy jesień wybuchnie paletą rudości, na stopach zagrają pastele. Biegnij, skacz i tup. Wyżej, mocniej, dalej! Lekkie i skoczne cichobiegi polecają się także na zajęcia z wuefu.

Asia, Małgosia i Ania noszą kolorowe buty marki Adidas: błękitne na rzep, szare z różem i turkusem oraz beżowe z żółtymi paskami.

Wrzesień to start szkoły, ale też wciąż długie dni a to oznacza – dużo ruchu po lekcjach! Lekcje odrobione? Wskakujemy na hulajnogę, najlepiej z siostrą, i przemierzamy osiedle w poszukiwaniu nowych fascynujących zakamarków. Obute w adidasy stopy nie mają dość. Stop! Jutro rano pojedziemy hulajnogą do samego przedszkola.

Sawa ma na sobie biało-czarne sneakersy Adidas na rzepy, a Zoja nosi lekkie beżowe adidasy z żółtymi paskami.

Edukacja domowa niejedno ma oblicze. Jak zbudowana jest ogrodowa szklarnia? Dokąd sięgniemy, jeśli wejdziemy (w butach) na stół? O której godzinie taniec promieni słonecznych jest najbardziej spektakularny? Wszystko, co przyziemne, może być fascynujące. Wszystko zależy od punktu widzenia, a raczej – chodzenia!

Modelki: Zoja, Aniela, Łucja, Asia, Małgosia, Ania, Maja, Pola, Zoja i Sawa.

Autorki zdjęć to mamy dziewczynek: Pola Walentkowska, Marta Brylińska, Monika Lenarczyk, Ola Nadolny i Marta Janicka.

*

Materiał powstał we współpracy z marką CCC.

Dodaj komentarz