Jak urządzić pokój dziecka szkoła

Urządzamy kącik do nauki

Inspiracje Muppetshop

Urządzamy kącik do nauki

Kto by pomyślał, że miejsce do odrabiania lekcji może łączyć w sobie nowoczesny styl, praktyczność i wygodę? Podpowiadamy dzisiaj, jak powinien wyglądać kącik do nauki i przypominamy, że pierwszy dzwonek tuż tuż. Czas do szkoły!

Z nadejściem nowego roku szkolnego wspólnie z Muppetshop mamy dla was kilka inspiracji, które ułatwią zorganizowanie przestrzeni do pracy w dziecięcych pokojach, zarówno dla tych najmłodszych, jak i nastoletnich uczniów. Jeżeli szukacie biurek, krzeseł, lamp i dodatków, które będą wyjątkowym, a jednocześnie praktycznym dopełnieniem wnętrza, to koniecznie zobaczcie co dla was wybrałyśmy.

 

Meble, które znajdziecie w Muppetshop, to starannie wybrane marki i produkty, przygotowane z myślą o rodzicach chcących zapewnić dzieciom funkcjonalne rozwiązania i aranżacje połączone z wyjątkową stylistyką.

*

Biurka z charakterem

Chcąc kompleksowo wyposażyć mały kącik do nauki, z reguły najpierw skupiamy się na wyborze biurka. Przeglądając ofertę marek Ferm Living i Les Gambettes znajdziemy bardzo szeroki wybór stolików i biurek – zarówno dla najmłodszych, przedszkolnych dzieci, jak i tych zupełnie „dużych”, a nawet studentów. Pierwsze marka to ikona skandynawskiego designu, druga to retro będące prawdziwą biżuterią vintage królującą w designie dla najmłodszych i nie tylko.

Wśród rozwiązań stworzonych przez firmy produkujące typowe kolekcje mebli dla dzieci, warto zwrócić uwagę na marki Quax i Kidsmill, wyróżniające się przemyślaną funkcjonalnością i harmonijną kolorystyką. Z kolei nowoczesna estetyka, prosty kształt i minimalistyczny styl to znaki rozpoznawcze mebli Universo Positivo.

 

 

 

*

Siadamy do lekcji 

Bez krzesełka ani rusz. Odpowiedni kształt i wysokość to najważniejsze cechy, jakimi powinniśmy kierować się przy jego wyborze. Kolekcje takich marek jak Les Gambettes czy Ferm Living swoim nowoczesnym stylem pięknie komponują się z wnętrzem dziecięcego pokoju, zapewniając jednocześnie komfort w trakcie kreatywnych prac wykonywanych przy biurku.

 

*

W świetle lampki

Ładna lampa to prawdziwa ozdoba każdego biurka, a przy okazji ważny dodatek zapewniający właściwe oświetlenie podczas nauki wieczorami. Lampy i lampki takich marek jak Universo PositivoJielde, Fatboy czy bardziej wyrafinowane – Petite Friture lub GUBI dają szeroki wybór możliwości. Tu każdy na pewno znajdzie swój ulubiony model.

*

Dookoła biurka

Oprócz biurek i lamp wybrałyśmy dla was również ciekawe pomysły na dodatki – półki, zegary, przyborniki i dekoracje. Jeszcze więcej pomysłów znajdziecie na pewno na www.muppetshop.eu i stacjonarnie – w warszawskim salonie Muppetshop, gdzie wiele produktów możecie zobaczyć „na żywo”.

 

Które z przedstawionych powyżej propozycji z oferty salonu Muppetshop podobają wam się najbardziej? Macie już swoich faworytów? A może urządziliście już miejsce do nauki dla waszych dzieci?

Całą ofertę Muppetshop znajdziecie tutaj.