moda dla dzieci

Do pary z jesienią

Nowa kolekcja butów Mrugała

Do pary z jesienią
SpaceShots Krzysztof Cichuta

W nowy sezon wkraczamy dziarsko, z przytupem i z solidnymi butami na nogach. No i błyszczymy! Bo oto trzewiki i sztyblety wysuwają się na pierwszy plan, mrugając do przechodniów i dopełniając dziecięce stylówki. Sprawcą miłego jesiennego zamieszania jest kolekcja AW polskiej marki Mrugała.

Niegroźne im słoty i chłody, nic nie robią sobie z szarówki, która przyczaja się wraz z nadejściem nowej pory roku. Pary butów z jesiennej kolekcji Mrugała są jak te promyki ciepłej kuli słońca, które łapiemy we wrześniu, październiku, a nawet w listopadzie. Uwielbiają je dzieci (bo są piękne, wygodne i mają przyjazną dla nich formę), i rodzice (bo rozczulają wzornictwem i zachwycają wytrzymałością). Tu przypominają nam się słowa szlagieru: „Lecą z drzewa, jak dawniej, kasztany. Wprost pod stopy par roześmianych”. Też wam się zdaje, że to pary butów się tak śmieją?

O tym, że jest pięknie i wygodnie już było. To jeszcze słówko o cieple. W nowej, jesienno-zimowej kolekcji Mrugała pyszni się obuwnicza nowość – całoroczne trzewiki ANDY bambi z membraną, która chroni małe stopy przed wilgocią i zapewnia odpowiednią wentylację. Wierzch jelonkowych butków jest wykonany ze skóry hydrofobizowanej, czyli takiej o zwiększonej odporności na przemakanie. Witajcie, kałuże! Podobne właściwości mają gwiezdne trzewiki JANU w pysznym karmelowym kolorze albo te w panterkowy pattern. Piękni sprzymierzeńcy jesienno-zimowych warunków atmosferycznych. A co powiecie na róż w nowym sezonie? W tej nieoczywistej, a jakże odpowiedniej na leśne i miejskie spacery palecie polecają się trzewiki BOBO na rzepy. Jest też coś dla małych fanów klasyki, czyli czerni, i tych, którzy nie widzą jesieni bez srebra i brokatu. Chodniki błyszczą!

Buty z kolekcji Mrugała znajdziecie w sklepie online oraz w salonach stacjonarnych w Warszawie i Krakowie. Rozmiarówka zaczyna się od 18, a buty z kolekcji ze zwierzakami sięgają nawet do numeru 30.

MRUGAŁA

Strona www / Facebook / Instagram

Dodaj komentarz