Zapraszamy do teatru cieni

długie wieczory z tublu

Zapraszamy do teatru cieni

Jak tam wasze dłuugie jesienne wieczory? Deszcz o parapety tak ładnie bębni, a wskazówki na zegarze jakoś tak powoli się snują po tarczy. Plac zabaw moknie, a my kombinujemy co tu dzieciakom zaserwować. Dziś mówimy: ciemności przybywaj! Jesteś nam potrzebna, bo bez ciebie nie wyczarujemy cieni. A bez cieni… nie będzie kultury przez duże K. Przecież dziś ruszamy do teatru! Panie, panowie zapraszamy do trzeciego rzędu.

op7a5765a

Dziś, długie wieczory z tublu, serwują nam potężną dawkę rozrywki i to w ciemnościach. Wyprawa do teatru dwóch małych dam to poważna sprawa, nie jakiś tam wypad na osiedlową zjeżdżalnię. O nie, tu trzeba się przygotować. Kurtyna!

Stroimy się!

Ukochana sukienka, włosy w kok, do teatru w dresach się nie chadza. Dziewczynki wiedzą, że kolorowy lakier nie stoi na półce jako dekoracja. Po co podkradać je mamie, gdy można mieć własny, specjalnie stworzony dla dzieci?

op7a5976

op7a5960a

Lakier Snails to nie tylko bajeczne kolory (z brokatem!), ale lakier bez jakichkolwiek substancji chemicznych. Nie będziemy wspominać o brokacie do ciała i włosów… Domowy manicure gotowy!

op7a5965a

op7a5954a

Podobno diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Nie wiemy czy to prawda, ale wyjście do teatru to na pewno dobry pretekst, żeby zanurkować w pudełku z błyskotkami. Nie, nie będzie podkradania korali z szafki mamy. Zestaw do tworzenia biżuterii Djeco wymaga cierpliwości i ćwiczy motorykę małych rąk.

op7a5451a

op7a5522a

op7a5473

Wybieramy, nawlekamy i zestawiamy z jednym z medalionów dołączonych do zestawu. Jest kobieco, romantycznie. Efekt 'wow’ u siostry gwarantowany.

op7a5466a

Spokojnie, siostra może nas przebić swoją zawartością kosmetyczki Janod. Drewniane akcesoria do złudzenia przypominają te z półki mamy, ale nie grozi nam wylanie perfum czy zjedzenie szminki. Hop na łóżko, dziewczyny mają tu swoją teatralną garderobę! Dwie szminki, dwa lakiery, idealne dla naszego duetu.

op7a6009

op7a6011a

Tworzymy teatr

Kto dziś wystąpi w naszym teatrze, jakie nazwiska pojawią się na afiszu? Wszystko w rękach dziewczyn i to dosłownie – składamy księżniczki mandala Janod.

op7a5630a

op7a5640a

Szykuje się więc obsada międzynarodowa! Wycinamy, składamy i księżniczki -tancerki z czterech stron świata są gotowe są do scenicznego podboju Europy.

op7a5666a

Sprawdźmy jeszcze czy w portmonetce Djeco, oprócz skarbów, zmieściły się zaproszenia i bilety. Portmonetka niby nieduża, a zdziwicie się co potrafi tam mała dama zmieścić. Zaraz, zaraz a gdzie są bilety?

op7a5997a

Zapraszamy na spektakl

Bilety w produkcji. Trwa dobieranie kredek, kolorów, formatów. Rozmiar ważny, bo bilet musi nam się przecież zmieścić w podręcznej saszetce-portfelu-piórniku Penny Scallan. To sie nazywa dopiero funkcjonalny, praktyczny gadżet!

op7a5757a

op7a5733a

Na spektakl zapraszamy rodziców, ale nie zapominamy o ulubionych pluszakach. Miejsc dużo, każdy się pomieści, a już na pewno drobna kocia piękność Pippa, która na taką okazję wystroiła się w tiule!

op7a5940a

Czas zaczynać, zapraszamy mrok w nasze cztery ściany, zapalamy dyskretną lampkę i gotowe! Teatrzyk cieni Podwodny Świat zaczyna gościnne występy na deskach domowej sceny.

op7a5880a

op7a5760b

Teatrzyk cieni

Rozpoczynamy opowieść o syrenie, dzielnym nurku i wyjątkowo paskudnych piratach, bynajmniej nie z Karaibów. Zestaw oprócz postaci, posiada też przydatną książkę z pomysłami na bajki i zabawy. Aplauz na stojąco, nie mogło być inaczej!

op7a5759

op7a5758

Dobranoc!

Występy artystyczne męczą, jesienny długi wieczór zamyka nam powieki. Dwie niestrudzone artystki nie mają dosyć teatralnych emocji. Otulone w mięciutki bawełniany koc oraz w tatę, zasypiają przy książce o przygodach marionetki wśród teatralnej trupy. Co im się przyśni?

op7a5570a

op7a5894a

op7a5911a

kocyk Elodie Details

Macie ochotę na więcej pomysłów na długie wieczory? Zajrzyjcie do tublu.pl, od dziś do końca czwartku czeka na was zniżka 10% na produkty na hasło: dlugiewieczory.

zdjęcia: Kasia Rękawek