janod

Dla niemowląt na Gwiazdkę

Prezenty dla niemowląt i konkurs

Dla niemowląt na Gwiazdkę
Kasia Kitajgrodzka
Wspólnie z Janod, Lilliputiens i Kaloo mamy dla was inspiracje prezentowe dla tych najmniejszych. Tych, którzy z wielkim zaciekawieniem patrzą na przygotowania do Świąt. Czas na prezenty dla niemowląt.

Będące dobrym wstępem do zabawy, która ma inspirować i pobudzać zmysły. W pojedynkę lub z rodzeństwem, niech staną się superplanem na naukę przez zabawę. W wielkim worku Brodatego schowałyśmy dla was pluszowe i drewniane klocki oraz pierwsze przytulanki, którym przyjrzymy się bliżej wspólnie z Anią i jej córeczkami. Co jeszcze warto ukryć pod choinką? Przeczytajcie i dajcie się zainspirować naszymi pomysłami na podarunki.

 

*

KOSTKA AKTYWIZUJĄCA

A na farmie dzieje się! Krówka Rosalie przegląda się w lusterku, owieczka Yvon wyrusza po zbiory, na kolorowym traktorze, a kaczor Gaston, trzymając równowagę, próbuje na grzbiecie świnki pokonać błotną kałużę. Przygód wraz z kostką aktywizującą Lilliputiens jest bez liku! Wspólnie ze zwierzęcymi, mięciutkimi bohaterami, wykonanymi z delikatnych materiałów dzieci odkryją świat niespodzianek ukrytych w kostce. Będą chwytać, ciągnąć, potrząsać, przesuwać, wkładać i wyciągać – co na etapie kształtowania małej motoryki jest niezwykle ważne i na co tak duży wpływ ma dźwiękowa zabawka. Jest też coś dla ząbkujacych dzieci – gryzak świetnie załagodzi dolegliwości związane z pojawianiem się pierwszych zębów, a wraz z kokoszką Paulette i osiołkiem Ignace wywoła uśmiech na twarzach dzieci.

Dźwiękową kostkę aktywizującą Farma kupicie tutaj.

*

PLUSZOWE KLOCKI

Klocki zwierzątka to wielce aktywizująca i wywołująca radość na twarzy dzieci zabawka, która rozwija małą motorykę, uczy rozpoznawania kształtów i działa pobudzająco na zmysły dotyku i słuchu. Klocki, w różnych kształtach i przedstawiające rozmaite zwierzątka: niedźwiadka, królika, lisiczkę i wilczka kryją w sobie tajemnice, którym nie oprą się ciekawe świata niemowlęta. Kostki szeleszczą, grzechoczą, dzwonią, a przy tym są wykonane z przyjemnych materiałów. Jak każda zabawka marki Lilliputiens są dobrym wstępem do nauki i poznawania świata.

Zestaw czterech pluszowych klocków Las kupicie tutaj.

*

POJAZD DO CIĄGNIĘCIA

Jednorożec Louise to niebanalny pojazd do ciągnięcia, który nie dość, że zachęca starsze dzieci do stawiania pierwszych kroków to kryje w sobie niespodzianki, które zachęcają do zabawy. Grzechocząca w trakcie poruszania główka i mały metalowy dzwonek w tułowiu jednorożca umieszczone na przytulance ciekawią dzieci, a dzięki odczepianym, stabilnym kółkom zwierzątko stanie się ulubioną przytulanką, którą zabrać można ze sobą na spacer, ciągnąc ją na długim sznurku.

Pojazd do ciągnięcia Jednorożec Louise kupicie tutaj.

*

PRZYTULANKA ŻYRAFA

Sześć postaci tworzących kolekcję Les Kalines marki Kaloo to przyjazne zwierzątka, które wyróżniają wyjątkowe detale, dopełnione, przyjemnymi kolorami: ciepłymi odcieniami beżu, różu i złota. Żyrafka Kaloo to poręczna dla małych rączek przytulanka, która ubrana w stylowe: spódniczkę, baletki i apaszkę stanie się prawdziwą przyjaciółką w świecie dziecięcej zabawy. Francuska marka Kaloo to ponadczasowy design, w parze z którym idzie rozwój najmłodszych, czułość i bezpieczeństwo. Taki miks właśnie chcemy podarować najmłodszym w prezencie!

Przytulankę Żyrafkę kupicie tutaj.

*

PIRAMIDA DREWNIANA

Drewniana piramida wieża z kolekcji Żyrafka Sophie od marki Janod to zabawka, którą bawić można się na wiele sposobów. Pięć klocków, przedstawiających zwierzęta: kurkę, myszkę, kotka, niedźwiadka i żyrafkę można układać w wysoką, prawie czterdziestocentymetrową wieżę. Bohaterowie układanki nauczą dzieci kształtów, cyferek, literek i wzorów, a samo burzenie piramidy wywoła wiele uśmiechu. Nie zabraknie chęci eksperymentowania z kostkami i tworzenia własnych budowli, nad powstawaniem którym czuwać będzie, przyjaciółka wielu dzieci – żyrafka Sophie.

Piramidę drewnianą Żyrafka Sophie kupicie tutaj.

*

PIERWSZA LALA

Mila to laleczka – pluszowa przyjaciółka na dobre i na złe. Utuli, gdy na horyzoncie pojawią się smutki, pocieszy i ukołysze do snu, na dobranoc. Będzie kompanem do zabawy i tworzonych, dziecięcych historii i stanie się pełnoprawnym domownikiem, towarzyszącym maluchom na co dzień. Laleczka Lilliputiens, z uroczą koszulką z wizerunkiem lisiczki Alice została w dolnej części wypełniona kuleczkami, więc jest stabilna i można ją posadzić. Zabawka, której towarzyszami w kolekcji lalek od Lilliputiens są laleczki różnych płci, w różnych barwach skóry, włosów i kolorów strojów uczy tolerancji i jest dobrym wstępem do budowania w dzieciach empatii. Na Święta, pretekst jak znalazł.

Lalkę dzidziuś Mila kupicie tutaj.

*

A czym wy planujecie obdarować niemowlęta w nadchodzące Święta?

*

KONKURS

Mamy dla was możliwość wygrania jednej z powyższych zabawek! Napiszcie w komentarzu, która zabawka podoba wam się najbardziej i w jednym zdaniu uzasadnijcie, dlaczego będzie strzałem w dziesiątkę w waszym świątecznym prezencie.

Na odpowiedzi czekamy do 11 grudnia, wyniki podamy w tej publikacji 13 grudnia.

TUTAJ znajdziecie regulamin konkursów na Ładne Bebe.

*

WYNIKI KONKURSU

Mila gratulujemy wygranej! Laleczkę Lilliputiens wysyłamy do was. Skontaktujemy się mejlowo.

 

*

Publikacja powstała przy współpracy z marką Janod, Lilliputiens, Kaloo.