współpraca reklamowa

Prezenty dla wszystkich ciekawych świata

Pomysły na prezenty gwiazdkowe dla dzieci.

Prezenty dla wszystkich ciekawych świata

Kiedyś mówiono, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. My w to nie wierzymy i podsuwamy pomysły na prezenty dla tych, którzy zadają dużo pytań i nieustannie uczą się nowych rzeczy. W końcu nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na spędzanie długich zimowych wieczorów w domu!

Pytania i odpowiedzi

Ziemia skrywa wiele tajemnic. Chcesz, aby twoje dziecko poznało je wszystkie? Nic prostszego! Gra edukacyjna Tajemnice Ziemi zapewni wam świetną intelektualną rozrywkę. Zestaw zawiera aż 224 pytania i odpowiedzi, dzięki czemu nauka z zakresu biologii, geografii i przyrody nigdy się nie znudzi!

 

Lampka, która rozjaśni najbardziej pochmurny dzień

Pokój dziecięcy to bezpieczna przystań naszych najdroższych. Dlaczego więc nie zamienić go w krainę fantazji? Drewniana Lampka Dino nie tylko udekoruje przestrzeń, ale będzie towarzyszyć najmłodszym w trakcie zabawy, nauki i czytania. Dzięki regulowanemu natężeniu światła można ją dostosować do naturalnego rytmu dnia i zaprogramować tak, aby sama się wyłączyła, gdy dziecko zapadnie już w głęboki sen.

 

Kod rabatowy: 15% zniżki na wszystko z kodem 15

 

Astro plakaty

Dla tych, którzy wierzą w astrologię, i dla tych, którzy traktują ją z przymrużeniem oka, plakaty ze znakami zodiaku zaprojektowane przez Darię Solak to świetny pomysł na prezent! Drukowane na kredowym papierze w rozmiarze A4 idealnie wkomponują się w przestrzeń małego marzyciela, który lubi spoglądać w niebo i liczyć gwiazdy.

 

Kod rabatowy: 10% zniżki na hasło LADNEBEBE

Domowe ZOO

Wzywamy wszystkich miłośników zwierząt! Magnetyczna układanka Magnetibook to interaktywny zestaw układanek, przenoszący dziecko w świat dzikiej przyrody. Kolorowe magnesy można łączyć i zamieniać, tworząc niekończące się rodzaje zwierząt – wyobraźnia nie ma bowiem ograniczeń!

 

Kod rabatowy: 10% zniżki na hasło LADNEBEBE10

Zakładka do marzeń

Książki rozwijają wyobraźnię, uczą skupienia i przenoszą do innego, baśniowego świata. Ale żeby móc ponownie do niego wkroczyć potrzebna jest zakładka, która wprowadzi młodego czytelnika w dalszy ciąg rozpoczętej historii. A jeśli do tego jest drewniana i w kształcie lodów, to pokocha ją każdy początkujący mól książkowy!

Którędy do Yellowstone?

Wydawnictwo Dwie Siostry nigdy nie zawodzi! Tym razem zabiera nasze dzieci w niezwykłą podróż przez osiem parków narodowych na różnych kontynentach. Od Yellowstone w USA po park Park Narodowy Komodo w Indonezji. Żubr Kuba i wiewiórka Ula odkrywają środowiska, zwyczaje i przygody miejscowych zwierząt. To wspaniała lektura dla całej rodziny!

 

Trzecia planeta od Słońca

Jaki jest najlepszy sposób, aby poznać układ słoneczny? Samodzielne go zbudować! Puzzle 3D zapewnią twojemu dziecku kosmiczną rozrywkę i moc wrażeń. To też świetny sposób na ćwiczenie koordynacji ruchowej, zdolności motorycznych, wyobraźni przestrzennej oraz logicznego myślenia. Ta zabawa naprawdę wciąga!

Białe szaleństwo

Jest zima, jest śnieg! A jeśli jest go dużo, to trzeba się ciepło ubrać i lecieć na górkę pozjeżdżać na jabłuszku. Masa śmiechu i miękkich upadków gwarantowana!

 

Świat na wyciągnięcie ręki

Każdy prawdziwy podróżnik musi znać mapę świata. A z interaktywnym, podświetlanym globusem nauka to sama przyjemność! Dzięki specjalnej aplikacji dziecko może skanować konkretne obszary i oglądać występujące na nim zwierzęta. Niektóre warianty pozwalają na poznanie flory i fauny, krajów, a nawet przestrzeni kosmicznej. Podróże palcem po mapie jeszcze nigdy nie były tak fascynujące!

Opowiedz mi bajkę

Dzieci uwielbiają słuchać bajek i piosenek. A jeśli dźwięk płynie z kolorowego radyjka z obrazkami, to mamy zwycięzcę! Interaktywna zabawka TIMIO umila czas historiami i muzyką, a jednocześnie umożliwia przyswajanie wiedzy takiej jak alfabet, kolory, zwierzęta czy instrumenty muzyczne. Dźwięki ożywiają treść, sprawiając, że nauka staje się jeszcze bardziej zabawna i niezapomniana. A to wszystko w 8 językach!

 

Kod rabatowy: 10% zniżki na hasło LADNEBEBE10 ważny do 31.12.2023 na stronie dystrybutora: kidsinspirations

Ulotne chwile łapię jak fotka

Dzieci widzą o wiele więcej niż my. Niech zatem pokażą nam świat swoimi oczami! Aparat fotograficzny z drukarką to cyfrowe rozwiązanie, które w 3 sekundy dostarcza czarno-białe zdjęcia gotowe do kolorowania, udostępniania lub zatrzymania na pamiątkę. Zabawne ramki, filtry kolorystyczne, funkcja video oraz 12-megapikselowe zdjęcia sprawiają, że to nie tylko aparat, ale także ogromna dawka dobrej zabawy dla każdego malucha!

 

Dodaj komentarz