Świat drży w posadach, kiedy do akcji wchodzą mali pasjonaci. Sami, choć rozmiarów niewielkich, swoje miłości traktują bardzo serio i z wyjątkowym rozmachem.

Katedra Paleontologii może spać spokojnie, bo w pewnym zakątku globu objawiły się talenty niecodzienne. Bez przygotowania trwającego latami, bez narzędzi i terenów wykopaliskowych, Amelka i Michał dokonali odkryć na miarę Jurassic Park, wypuścili dinozaury z szafy. Bardzo proszę bez paniki, przywrócone światu zwierzęta są udomowione, nie przerosły jeszcze rośliny doniczkowej średniego wzrostu i bardzo lubią popląsać w rytm trzasków z winyli. Spójrzcie na naszą sesję dla Reserved Kids i dajcie się wciągnąć w gąszcz wydarzeń wyreżyserowanych przez ten uroczy duet i ich dinozaury.

Amelka i Michał intuicyjnie czują, że pasja to frajda i dobrze podzielić się nią z innymi. Swoją dinomiłość prezentują nam od stóp do głów: kalosze to dla paleontologa must-have, a dumnie noszona czapka rozwiewa wszelkie wątpliwości, z kim świat ma do czynienia. Bluzy z ulubionym motywem to podstawa wiosennej garderoby, a lekka kurtka z kapturem pozwoli Michałowi na działania nawet, gdy z nieba kapnie deszczem lub dmuchnie wiatr. Ta w wersji khaki to dobry kamuflaż, gdyby jakiś dinozaur nie wiedział jeszcze, że trafił na przyjaciela.

Amelka do sprawy podeszła z dziewczęcym urokiem i pewnością, że różowa bluza, spodnie i kalosze oswoją najbardziej niepewne zwierzę. Pasiasta bluzka zawiruje w tańcu, a bluza i dżinsy będą komfortowym zestawem do zgłębiania prahistorii świata i tworzenia nowej.

 

*

Zdjęcia: Lidka Dzwolak / Oh, krab

Tekst: Paulina Filipowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.