Dekornik #2

geometria, kropy i mozaika

W świecie dziecięcych pokoików nie ma miejsca na nudę. Bo zawsze znajdzie się coś do przestawienia, ściana do pokolorowania czy przestrzeń do udekorowania. W końcu wraz z wiekiem zmieniają się priorytety, rodzą się małe dziecięce pasje i kształtują prawdziwe potrzeby maluchów. A czujne mamy obserwują i szukają ciekawych pomysłów aranżacji tego barwnego świata. Spokojnie, jest w czym wybierać. Wystarczy choćby zajrzeć do Dekornika po dawkę sprytnych rozwiązań.

W kolejnej odsłonie naszego cyklu, wraz z Dekornikiem, pokażemy Wam jak niewiele potrzeba, aby z pustej przestrzeni w dziecięcym pokoiku, stworzyć ciekawy kącik pełen pozytywnej energii lub odmienić ulubione meble. Zobaczcie już teraz pomysły Ewy, Agnieszki i Karoliny.

***

Wysoko w górach

Ciekawy świata Tymek, może teraz wędrować po górach, zdobywając małe i duże szczyty. Wszystko za sprawą sprytnego załóżkownika, który mama Ewa (i nasza redakcyjna koleżanka) przylepiła tuż za ramą łóżeczka. Codziennie zachęca on Tymkową wyobraźnię do pełnej przygód zabawy, a na odzew nie trzeba długo czekać! W końcu podróże palcem po ścianie mogą być równie ekscytujące, co wyprawa z plecakiem w Tatrach!

Załóżkownik spełnia w pokoiku także praktyczne funkcje. Chroni ścianę przed wszelkimi zabrudzeniami, które zdarzają się w tym newralgicznym miejscu. Dzieciaki uwielbiają przecież leżeć z nogami do góry i marzyć o kolejnych podbojach. Teraz można bez końca i bez obaw o niefajne smugi i ślady. W drogę!

gory18

 

gory4

gory19

załóżkownik czarne góry Dekornik

***

Wiwat Confetti!

Pokój starszaka, to oczko w głowie Agnieszki. I jakoś tak wyszło, że kolorowe oczka, a dokładniej kropy, zagościły na szarej ścianie, przy której stoi łóżeczko chłopca. Rozrzucone jak imprezowe confetti, świetnie ją ubarwiają, tworząc pogodną i atrakcyjną przestrzeń dla ciekawskich dziecięcych oczu.

Zestaw kropek jest tak uniwersalny, że z powodzeniem możecie go wykorzystać w innych pomieszczeniach domu, np. w łazience czy przedpokoju. Swoją żywą paletą barw, dopasuje się do niejednej kolorystyki wnętrza, a w Was rozbudzi chęć kombinowania i zabawy ulubionymi dodatkami. Uzależniające.

regalka2

Zestaw naklejek kropki Dekornik

***

Prawie jak w Hiszpani

Z kolei Karolina, mama Mani i Jasia, pokusiła się o mały projekt DIY, do wspólnej przestrzeni w salonie. Rodzinny czas to dla nich priorytet, czemu by nie spędzać go w jeszcze przyjemniejszych okolicznościach? No właśnie! Karolina wybrała oryginalną okleinę na meble, którą ozdobiła komodę dziecięcych skarbów.

Kiedyś biała i skandynawska, teraz zyskała nie tylko nową szatę, ale i orientalny sznyt. A to przez motyw marokańskich płytek dekoracyjnych, które wszystkich zachwycają swoimi wzorami i kolorami. Proste rozwiązanie, które szybko i z efektem wow, odświeży wasze dowolne meble.

20160503_0831

20160503_0830

 

20160503_0837

20160503_0833

20160503_0829

Okleina na meble Dekornik

Jeśli macie ochotę pokombinować, nie tylko w dziecięcych pokoikach, ale ogólnie w waszych gniazdkach, zajrzyjcie do Dekornika po jeszcze więcej inspiracji!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.