Dear Sophie / WOODS GANG

O jesienno-zimowej kolekcji Dear Sophie

Króliki, lisy, jelonki i czarne owce – oto mocny skład drużyny leśnych ziomków, które zaczarowały wyrazistym printem najnowszą kolekcję Dear Sophie.

Pierwsze dni września są miłosiernie ciepłe i jeszcze nie pozwalają tak do końca zapomnieć o lecie. Ale z tyłu głowy mamy świadomość, że to ostatnie podrygi lata i czas szykować szafy na chłody, ostre powiewy wiatru i słoneczne niedobory. Dlatego zaopatrujemy leśne ludki, co w związku z aurą wcale nie chcą rezygnować z zabawy – i dobrze! – w mięsiste bluzy z kapturem, luźne spodnie, longsleeve’y i rampersy. A żeby buzie nie ustawały w uśmiechach, z tkanin zerkać powinny podobizny najsympatyczniejszych mieszkańców lasu, skorych do zabaw i psot puszystych szaławiłów. Mistrzów kamuflażu i wykwalifikowanych biegaczy biegłych w sztuce chowania się i boczenia, ale też przychodzenia na głaski i utulenia. Ta wesoła banda zwie się Wood Gang i zna się z Dear Sophie. Można im ufać.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Nikt nie chce być party pooperem, kiedy w grę wchodzą liście, patyki i mech oraz całe mnóstwo innych skarbów, dobrych do gromadzenia w kieszeniach, szurania i wrzucania kolegom do kaptura (oo! co tak ciężko?). Dlatego planując włóczęgę wśród drzew odziejmy spacerowiczów w dobrej jakości, certyfikowane i ciepłe bawełny, które pozwolą bawić się dłużej. Dobrze żeby kolory ubrań były możliwie jak najbardziej kompatybilne z otoczeniem – butelkowe zielenie, śliwki i grafity skomponują się z przyrodą i nie odstraszą przebiegających saren ani grzejących się we wrześniowym słońcu lisów. Co innego perlisty chichot, albo diaboliczny rechot – była sarenka, nie ma sarenki.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Premiera kolekcji Wood Gang Dear Sophie nastąpiła dziś.

Strona internetowa/Facebook/Instagram

Zdjęcia: Paulina Kania Photography
Modele: Helena, Julia, Konstancja, Kostek, Marysia, Szymon i Zoja
Make-up: Karolina Zgoła

*

Tekst: Dominika Janik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.