Czarodziejki, czarownice, baby, czyli jesienna kolekcja Miszkomaszko

Jesień w Miszkomaszko

Dziewczyny mają moc! Dziewczyny Miszkomaszko mają magiczną moc! I dlatego będą nią emanować jesiennymi dniami. I dlatego już w lipcu są gotowe na jesień!

Jak one to robią? Nie, jak one to robią! Dziewczynki, dziewczyny i kobiety. Łączą światy czarów, magii i fantazji ze zwyczajnością dnia powszedniego. Wyładowania tej niepowtarzalnej mocy czynią świat radośniejszym i piękniejszym. Dokładnie tak, jak nowa kolekcja Miszkomaszko na nadchodzącą jesień. Jaki pomysł miała na tę, bogatą w uroki wszelakie, porę roku Agata Piechocka – twórczyni i projektantka marki? Zobaczcie!

Dziewczynom nie potrzeba wiele, by mogły zrobić wszystko. Wygodne, miękkie, dzianinowe sukienki zadrukowane kwiatami zakwitłymi w głowie Agaty, to sposób na udany dzień. Sukienka sama w sobie ma jakąś magiczną moc, jeśli już o tym zapomniałyście, zapytajcie córek, one to wiedzą! A jeśli wiecie, cenicie ich możliwości i czar, którym was wspierają, spójrzcie na te kobiece propozycje, łączące ze sobą dziewczęcy wdzięk i kobiecą moc. Uwodząco, ale wygodnie. Elegancko, ale nie sztywno. Na co dzień i od święta, fanki marki wiedzą, o co chodzi!

Oryginalne, niepowtarzalne printy występują w obu częściach kolekcji: dla dziewczynek i kobiet, bo która z nas wpadłaby na pomysł, by się im opierać? Każda córka chce być jak mama, a bywa, że mama czerpie inspirację od córki. Jesienna kolekcja Miszkomaszko zdaje się zawierać wszystko, co najlepsze z tych dwóch światów.

Czary na co dzień? Wiadomo! Każda z nas przerabia ten temat od świtu. Zrobić coś z niczego, uśmiechnąć się do świata i rzucić urok na towarzyszy dnia. Jak to działa! Ukwiecone sukienki w delikatnych kolorach są jak jesienna paleta, bogata w barwy, kontrasty i niespodzianki. Agata zawsze sięga po nieoczywiste rozwiązania i tym razem nie mogło być inaczej. Właśnie to wyróżnia Miszkomaszko.

 

O czym szumią baby szeptuchy? O radości życia! O miłości! O uroku świata i bogactwie natury. Każda z nas niesie w sobie tajemnicę, która po cichu z niewidzialną mocą, współpracuje z panem losem.

Jakie zaklęcia wnosi Agata z Miszkomaszko? Mini Florence, Florence, Princess Dress, Big Princess, Tasha, Sophia, Yuki… Każda w różnych odsłonach, zupełnie jak my, czarodziejki, każdego dnia budzimy się w innych aurach. Szafy nie muszą jednak pękać w szwach, by oddać nasz indywidualny superpower. Wystarczy dobrać kilka elementów z nowej kolekcji Miszkomaszko i cieszyć się jesiennym babim latem.

Dobrze znacie twarze jesiennej kolekcji. Nie ma co skąpić uśmiechów tej wyjątkowej ekipie, którą Agata nazywa rodziną Miszkomaszko. Same czarodziejki, czarownice, baby. Codzienność zaklinają w coś dobrego i wiedzą, jak podkreślić swój urok.

Jesienną kolekcję Miszkomaszko Czarodziejki, czarownice, baby kupicie już dziś – wejdźcie na stronę sklepu i czyńcie swoje czary!

Strona internetowa Facebook Instagram 

*

Tekst: Paulina Filipowicz

Zdjęcia: Agata Witkowska

Make-up: Marysia Ciernioch

Scenografia i stylizacja: Agata Piechocka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.