szorty w Ładne Bebe

Cud nad martwą Wisłą

Tu dzieje się Magia!

Cud nad martwą Wisłą
materiały prasowe

Cud nad martwą Wisłą to odbywający się cyklicznie od lat festiwal artystyczny dla dzieci w gdańskim Nowym Porcie. W połowie sierpnia odbędzie się jego dziewiąta edycja pod hasłem „Magia”.

Dziewiąta edycja Cudu nad martwą Wisłą dziać się będzie na łaźniowym podwórku przez niemal cały poniedziałek 15 sierpnia, od godziny 12:00 do 23:00. I tak jak północ jest godziną starych czarownic, tak południe należy do młodych magów, dlatego z wybiciem 12.00 wyciągamy różdżki i czarujemy! – kuszą organizatorzy.

Zafrapowane magią dzieci oraz towarzyszący im opiekunowie będą mieli możliwość stworzenia nie tylko magicznej różdżki, ale i innych atrybutów magika. Magiczny sitodruk dopełni rynsztunku szanującego się czarownika, a pokaz sztuk magicznych pozwoli wzbogacić warsztat.

Młodzi adepci magii będą mogli dumnie wkroczyć do Zaczarowanej Fotokomnaty albo udać się na Zaklętą Wyprawę. Zajęcia zielarsko-kadzidlarskie to także wartościowa propozycja dla przyszłych wiedźm i wiedźminów, tworzących cichaczem zaczarowane eliksiry i mikstury.

Zwieńczeniem dnia wypełnionego na wskroś magią będzie seans filmowy. Film „Kuba Guzik na tajemniczym lądzie” w reżyserii Dennisa Gansela zakończy się tuż przed wybiciem godziny czarownic. Organizatorzy radzą, by powoli odkurzać pozostawione na strychu miotły i gotować się do udziału w czarodziejskim misterium.

Zapraszamy wszystkie spragnione magii osoby w poniedziałek, 15 sierpnia, w godzinach 12.00-23.00 na podwórko przed CSW ŁAŹNIA 2 w Nowym Porcie, przy ul. Strajku Dokerów 5 w Gdańsku. Wstęp wolny!

Wszystkie newsy znajdziecie w zakładce SZORTY.

Dodaj komentarz