moda dla dzieci

Crazy Legs SS 2021

To lato zapowiada się wzorowo!

Crazy Legs SS 2021
Piotr Dowejko

Tam, gdzie wzór i kolor, możecie się spodziewać polskiej marki kultowych legginsów, która właśnie wzbogaciła wiosenno-letnią kolekcję o wzorzyste stroje kąpielowe. Mówić, że dzięki nim ciepły sezon będzie energetyczny, to za mało!

Czy wy też tak macie, że fikuśne patterny na ubraniach robią wam dzień? U nas już od samego patrzenia na superkolorowe zdjęcia kolekcji Crazy Legs słońce świeci mocniej. I choć co rusz marka raczy nas solidną porcją barw i wzorów, to najnowsza odsłona jest jest absolutną feerią. Mało tego! Obok szalonych par legginsów umościły się świeżynki – jednoczęściowe kostiumy kąpielowe. Och, słońce, poprosimy o dokręcenie pokrętła mocy grzania!

Dzieje się! I to na nogach zarówno małych, jak i dorosłych, przypominamy bowiem, że Crazy Legs to legginsy dla mamy i dziecka. Ich forma i materiał się nie zmieniają – oto cienka, przemiła w dotyku certyfikowana bawełna z odrobiną elastanu dla lepszej wygodny i skoczności. Zerkamy na nowe wzory z wiosenno-letniej odsłony i oko puszczają do nas neonowe Crazy eyes, mile upstrzone geometrycznymi figurami, roziskrzone Crazy sparks i kwitnące, lekko pastelowe Crazy flowers. Wstajecie z łóżka i jakoś tak brakuje energii? Przywdziewajcie parę Crazy power – to jest bawełniane turbodoładowanie. Takie legginsy to bohaterowi pierwszoplanowi – wystarczy im towarzystwo prostego T-shirtu czy ukochanej bluzy z kapturem, a wibrująca stylówka robi się sama. Zgadnijcie, na czyje nogi tak zerkają przechodnie?

Ręka w górę, czyje dzieci są wodnymi freakami, czytaj: mogą spędzić w dowolnym akwenie cały dzień, z przerwami na kanapkę? Dla nich właśnie, a ściślej – dla dziewczynek – powstały jednoczęściowe kostiumy kąpielowe, czyli zupełna nowość w kolekcji Crazy Legs. Zanim o wzorach, słówko o materiale: to dobro z drugiego obiegu, czyli 78% recyklingowany poliester plus 22% elastan. Mało dobra? Dodajmy do tego ochronę przed promieniami słonecznymi UV 50+ i odporność na chlor i mamy ideał na plażę i na basen. Tam też dziewczyny zadadzą szyku, bo desenie pysznią się w siedmiu odsłonach: wolicie oldschoolowe kontrasty, zuchwałe laleczki czy potulne misiaki?

Crazy Legs SS 2021

zdjęcia: Piotr Dowejko
stylizacja: Doradca Stylu Agata Bałdyga

CRAZY LEGS

strona www / Facebook / Instagram

Dodaj komentarz