kolekcje moda dla dzieci

Crazy Legs 2021

Legginsy przywołujące wiosnę!

Crazy Legs 2021
Monika Lenarczyk i Piotr Dowejko

Miękko, ultrawygodnie, kolorowo i wzorzyście – w tych legginsach, niczym druga skóra, nogi czują się wybitnie swobodnie, prosząc się o podskoki i pląsy. Rzucają zaklęcie jak David Bowie, skandując: „let’s dance!”. To jak piękne zaklinanie wiosny.

Rodzima marka Crazy Legs nie przestaje nas zaskakiwać – dacie wiarę, ileż to szalonych (wszak epitet w nazwie zobowiązuje) wzorów może rozgościć się na niepozornych legginsach? Ich nowe modele nie pojawiają się w postaci klasycznych, sezonowych kolekcji. Zamiast tego systematycznie wprowadzają nowe wzory czy jednokolorowe legginsy. Rzecz w tym, by iść w kierunku szerokiego wyboru printów przez cały rok. I to jest piękny, przemyślany także pod kątem planety, plan!

Wygoda plus kolor dają energię! U Crazy Legs jest energetycznie nie tylko pod kątem wizualnym – wystarczy oblec nogi w mięciutkie dzianinowe legginsy, by fizycznie poczuć przypływ ciepła. Radują się oczy, raduje się ciało, jakby chętniejsze do wszelkich wygibasów, ćwiczenia jogi, trenowania szpagatów, kucania i tańczenia. Co więcej – rzecz dotyczy zarówno dzieci, jak i mam, bo oś działań polskiej marki to legginsy bawełniane w szalone printy szyte dla dzieci i dla kobiet. Zimowy czas ogrzewają nowe patterny w kolekcji, jak ta egzotyczna zebra albo symbole na cudnie różowym tle, przywołujące tęsknotę za podróżami – szczególnie tymi dalekimi. „Symboliczne” legginsy możecie zamówić dla siebie i dla dziecka. Takie duo.

Nie sposób mówić o kolekcjach Crazy Legs, nie wspominając słówkiem o ich pięknym przywiązaniu do lokalności. Ich dzianiny pochodzą z Polski, printy drukują także tutaj, a do tego szyją w kooperacji w rodzimymi szwalniami. Ich autorskie printy to także rzecz lokalna – współpracują z polskimi ilustratorami i designerami. Lubią kolory, pastele sprawnie miksują z neonami, cenią, kiedy dużo się dzieje, a do tego serwują nam szalone wzory. Od siebie dodamy jeszcze, że Crazy Legs sprytnie prognozują pogodę – przecież noszone zimą soczyście pomarańczowe legginsy w kropki albo te w odcieniu słońca wprost wołają: „wiosno, chodźże już do nas!”.

CRAZY LEGS

www / Facebook / Instagram

zdjęcia kolekcji dziecięcej: Monika Lenarczyk

zdjęcia kolekcji kobiecej: Piotr Dowejko
stylizacja: Agata Bałdyga Doradca Stylu

Dodaj komentarz