kolekcje moda dla dzieci

COOL CLUB COSMIC by SMYK

Kosmiczna kolekcja jesienno-zimowa

COOL CLUB COSMIC by SMYK
Ewa Przedpełska

Futurystyczne kolory, rozgwieżdżone niebo przeniesione na bluzy i spodnie, a do tego buty, w których można spacerować nawet po Księżycu. Lecicie z nami w kosmos? Albo inaczej: co wy na to, żeby kosmos był tutaj, na Ziemi?

Galaktyka fascynuje – jest tak daleko od nas, choć wydaje się być bliziutko, na wyciągnięcie ręki. W tym sezonie eksplorują ją dzieci, dzięki nowej, jesienno-zimowej kolekcji SMYKA COOL CLUB Cosmic. Ale kosmos! Ubrania i buty są nieziemsko lśniące i fluorescencyjne, za to zupełnie po ziemsku wygodne i ciepłe.

Co tej jesieni noszą mali zdobywcy wszechświata? Ciepłe bluzy z grafikami planet i rakiet albo hasłami nawiązującymi do podróży kosmicznych. W ubraniach kryją się też gwiazdy i gwiezdny pył. Srebrne nitki mieniące się w materiale srebrnych plisowanych spódniczek albo brokat na czarnych legginsach wyglądają jak rozgwieżdżone niebo! Kształty gwiazdek wyglądają z butów i tiulowej spódniczki. Plan na podróż palcem po mapie kosmosu? „To the moon” – jak głosi napis na futurystycznie wrzosowej bluzie z kapturem, a my dodamy: „and back!”.

Jeszcze słowo o jesienno-zimowych butach z kolekcji SMYKA COOL CLUB Cosmic – kluczowych dla małych odkrywców, którzy planują „spacery po Księżycu”. Wysokie sznurowane lub zapinane na rzepy trapery przypominają kształtem buty astronautów. Wzrok przykuwają też cudownie kosmiczne trzewiki w holograficznym odcieniu. Tę samą barwę przybrała kurtka, którą widać pewnie nawet z Marsa! Ciepłe kurtki z kapturami, które testują chłopcy, w mig zmienią się w kosmiczne skafandry. Stylówkę puszczającą oko do załogi NASA dopełniają czapki z kolekcji Cosmic. Trzy, dwa, jeden… odpalamy statek kosmiczny!

Wszystkie ubrania, buty i dodatki z nowej kolekcji SMYKA COOL CLUB Cosmic kupicie tutaj.

Artykuł powstał we współpracy z siecią sklepów SMYK, smyk.com

Dodaj komentarz