moda dla dzieci

COODOwna moc siostrzeństwa

Nowa kolekcja marki Coodo już dostępna!

COODOwna moc siostrzeństwa
Anita Suchocka

Jedna z naszych ulubionych modowych marek dziecięcych właśnie wystartowała z nową kolekcją. I to jak zawsze – COODOwną! Jej motyw przewodni wyjątkowo porusza nasze czułe struny i ogrzewa niczym miękki, ciepły koc, nie tylko w rześkie wrześniowe poranki.

Czym jest siostrzeństwo? Co daje nam, dziewczynom, ta niewidzialna więź? Czujemy, że nieraz trudno ubrać to w słowa. Można spróbować za to uchwycić sens na zdjęciach. Odmalować najpiękniejsze odcienie siostrzeństwa udało się w sesji towarzyszącej najnowszej kolekcji marki Coodo.

Jak Coodo pokazuje siostrzeństwo? Jako otwartość, akceptację i solidarność, które pomagają zmieniać ten świat na lepsze. Z kobiecą mocą, wynikającą z różnorodności i wzajemnego wsparcia. To wartości, które widzimy u dziewczynek podczas wspólnej zabawy w najmłodszych latach. Ważne jest, żebyśmy jako kobiety nie utraciły tej bliskości i wzajemnego zachwytu. Siostrzeństwo jest istotne także w poźniejszych latach – co dla marki Coodo, której klientkami są głównie mamy, jest szczególnie ważnym przesłaniem. Po prostu: bądźmy dla siebie siostrami!

Kolekcje Coodo od lat cenimy za najwyższą jakość materiałów i lokalną produkcję. Ubranka i akcesoria uszyte są jak zawsze wyłącznie z certyfikowanej bawełny organicznej. Komfortowe kroje, bez zbędnych metek i ograniczających ruchy elementów, to gwarancja wygody od urodzenia do rozmiaru 110. Uwielbiamy oversize’owe fasony i miękkie materiały o różnorodnych fakturach, od prążków po welur. A w tym sezonie nasze serca biją szybciej na widok nowych kolorów w kolekcji. Głębokie barwy, jak szafirowy i miedziany, to idealne wybory nie tylko na jesień. Obok nich w kolekcji zawitały wanilia i gorzka czekolada – inspirujące wariacje na temat klasycznej bieli i czerni w ciepłej tonacji.

Klimatyczne zdjęcia promujące najnowszą kolekcję przygotowała Anita Suchocka. Film, który towarzyszy premierze kolekcji, przygotował Maciej Sulima z SULIM Video. Widzimy na nich siostrzeństwo w czystej postaci – bliskość, ciepło i radość z bycia razem.

Ubranka z najnowszej kolekcji Coodo będą gościć w naszym cyklu Coodotwórczynie. Kogo chcielibyście zobaczyć w nim w kontekście rozmowy o siostrzeństwie?

*

COODO

strona www / Facebook / Instagram

Publikacja powstała przy współpracy z marką Coodo.

Dodaj komentarz