COODO: Siła rodzeństwa

O jesienno-zimowej kolekcji

Największa siła we wszechświecie! Taka, co czułością, bliskością i stuprocentową sztamą potrafi radzić sobie z wszelkimi przeciwnościami.

Ta niezwykła więź między rodzeństwem zainspirowała twórców Coodo do stworzenia jesienno-zimowej kolekcji, której gamę kolorystyczną uzupełnia nowy, smakowity kolor. Od dziś w ofercie marki znajdziecie też dodatkową kategorię produktową, czyli bieliznę. I jeszcze jedna dobra wiadomość – Coodo urosło i ma teraz 110 cm wzrostu, co oznacza, że w tych supermiękkich i klasycznie pięknych ubrankach mogą pomykać także 4- i 5-latkowie. Dobra nasza!

Nie chcemy was dłużej trzymać w niepewności. Obok musztardy, khaki, maliny i pudrowego różu na spodniach, koszulkach, sukienkach i akcesoriach marki Coodo pojawi się barwa mlecznej czekolady. Ciepła, apetyczna i znakomicie współgrająca z całą resztą.

Braterska i siostrzana miłość to przebogate źródła inspiracji i zachwytów. Wystarczy tylko zerknąć na spędzające ze sobą czas rodzeństwo, by mimowolnie zaobserwować wszystkie dziecięce emocje, od A do Z. Z naciskiem na R jak radość i T jak troska. Kiedy jednemu spadnie kalosz w kałużowej zabawie, drugie popędzi za nim z miejsca i nałoży na zgubę na stopę niczym pantofelek. Podzieli się lodem, gdy rożek brata wyląduje na chodniku albo przytuli, gdy przytulanka siostry znowu w praniu. Patrzysz na takie zjawisko i widzisz wszystko.

Premiera najnowszej kolekcji już dziś o godzinie 20. Pełną jesienno-zimową ofertę marki znajdziecie tu.

*

COODO

Strona internetowa /Faceboook / Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.