COLORSHAKE

Moda w kolorze!

Tam, gdzie kolory mieszają się ze sobą w kunsztownie przemyślanych proporcjach, gdzie pasja do zabawy i niesienia radości jest naczelną sprawą, powstają projekty Colorshake.

Ta bajecznie kolorowa marka z 6-letnim stażem założona została przez Ewę Konstantynowicz i właśnie w tym wiosenno-letnim sezonie zadebiutowała kolekcją dziecięcą. Trudno o lepszy moment w kalendarzu na zajawianie kosmicznych legginsów, bluz upstrzonych papugami i sukienek w ptasi lub piórkowy print.

 

Dużo się dzieje na powierzchni tkaniny – zarówno wzór, jak i kolor przemawiają donośnym głosem, są widzialne i turbozabawne, przez co nie pozwalają zgubić się w miejskiej dżungli. Ba, wydobywają z młodocianych modeli niebywałe pokłady energii i nastrajają pozytywnie do swawoli i wygibasów. To magiczne działanie ma wpływ nie tylko na dzieci, ale także na kobiety. Same zobaczcie.

Wszystko zaczęło się od kobiet – dziecięca kolekcja to już efekt kilkuletniego doświadczenia na modowym polu i opanowanie niezbędnych narzędzi służących promowaniu marki i komunikowania swojej ideologii. Do aktywności namawia Colorshake czule i z rozmysłem, bo zarówno ubrania dla kobiet, jak i dla dzieci wprawiają w ruch ciało i wyobraźnię.

 

Kobieca kolekcja podzielona jest na historie inspirowane podróżami: Tokyo, Israel i Mallorca. Każda z nich ma klimat przynależny odpowiedniej destynacji. W zależności od nastroju można przenosić się w inne miejsce globu, wkładając bluzę, sukienkę albo wzorzyste legginsy. Morze możliwości.

*

Strona internetowa/Facebook/Instagram

Tekst: Dominika Janik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.