prezenty świąteczne współpraca reklamowa

Co kto lubi, czyli jak obdarowywać, by wszyscy byli zadowoleni

Świąteczna klasyfikacja według Sprandi

Co kto lubi, czyli jak obdarowywać, by wszyscy byli zadowoleni
materiały prasowe

Po co kategoryzować? Dla porządku. Nawet w święta? Ho ho, szczególnie w święta. Aby oszczędzić wam fochów, nosów na kwintę i krzywych uśmiechów w reakcji na prezent, przedstawiamy świąteczną klasyfikację obdarowywanych według Sprandi od CCC.

W czasie świąt rodzice pełnią dwie funkcje: dających i (rzadziej) obdarowywanych, stąd może nasz stoicki spokój w reakcji na zielone skarpety czy pędzle do golenia. Zwyczajnie, cieszymy się ze wszystkiego. W przypadku dzieci ta szala przechyla się zdecydowanie na stronę obdarowywanych, przez co równowaga jest zachwiana i niezwykle łatwo o eskalację niezadowolenia (smutek, rozpacz lub awanturę).

Zatem pytanie brzmi: jak obdarowywać, żeby wszyscy byli zadowoleni? Z odpowiedzią przychodzi New York Times: z uwagą, empatią i szczyptą szpiegostwa. Bingo! I jak na wytrawnych, uważnych i empatycznych szpiegów przystało, zidentyfikowałyśmy w bliskiej współpracy ze Sprandi od CCC trzy typy, które przyszło nam obdarowywać.

TYP #1: TYLKO BEZ SZALEŃSTW

Charakterystyka: Wielbiciel klasyki. Prostota, komfort, less is more – oto dewiza pierwszego typu w naszej świątecznej klasyfikacji. Trochę normcore, ale może bardziej wyrafinowany minimalista. Nie dla niego wzorki na butach, printy, neony i soczyste kolory. Trampki w ponadczasowym zestawieniu kolorystycznym white & black to najbezpieczniejszy i trafny wybór w przypadku nr 1, bez skuchy. Bo – i tu się zgodzę – im prościej, tym lepiej!

Z tego się ucieszy: z klasycznego białego T-shirtu, białej czapeczki z daszkiem, czarno-białych butów, bordowych butów, czarnego plecaka.

TYP #2: ZASKOCZ MNIE!

Charakterystyka: nudzie mówi gromkie „nie”. Róż jest mile widziany zawsze i we wszystkich odcieniach, podobnie rzecz się ma z innymi wyrazistymi kolorami. Kontrasty a nade wszystko element zaskoczenia będzie dla Dwójki powodem wielkiego szczęścia. Buty, które widać z daleka i korespondujące z tą kolorową mocą akcesoria będą tu najlepszym wyborem. Ważne: pamiętaj o nietypowym opakowaniu, olbrzymiej kokardzie albo dużej ilości konfetti. Twoje starania zostaną podwójnie docenione.

Z tego się ucieszy: z białych butów z niebieskim motywem, z różowych butów, z pastelowo-różowej czapeczki z daszkiem, z intensywnie różowej czapli beanie.

TYP #3: ORGANIZACJA PRZEDE WSZYSTKIM

Charakterystyka: ten rodzaj odbiorcy prezentów ponad wszystko ceni sobie porządek i zawsze o wszystkim pamięta. To raczej on szybciej przypomni nam o kontroli u dentysty niż powiadomienie w telefonie. Ten mistrz organizacji ceni sobie rytuały, względy praktyczne i jakość. Buty mają być szybkie, żeby zdążyć na czas, o którego upływie przypomina tykający na nadgarstku zegarek. Co ważne: zawsze się pozna na dobrym designie.

Z tego się ucieszy: z zegarka w wariancie czarnym, białym lub niebieskim, z beżowego plecaka.

Wszystkie produkty Sprandi znajdziesz na stronie sklepu CCC.

Dodaj komentarz