CCC

Ciepło, Cieplej, Cieplutko! W skrócie: CCC

The Kids Are Alright

Ciepło, Cieplej, Cieplutko! W skrócie: CCC
Ania Onopiuk

Wszelkie prognozy wróżą nam upalne dni czerwcowe, lipcowe i sierpniowe. Czy wyczekane lato okaże swą łaskawość i stworzy korzystne warunki do eksponowania sandałów i multikolorowych trampek? Na to czekają złaknione wakacyjnych przygód stopy.

Jest jeszcze moment na zakupowy rozruch, jeszcze chwila, by przedsięwziąć zamaszyste kroki ku kompletnej letniej garderobie. A jak wiadomo, buty grają w niej pierwsze skrzypce, bowiem za letni strój często wystarczą kąpielówki, szorty czy narzucona w pośpiechu sukienka. A przecież stopom nurzanym w morskich toniach i łaskoczącym piasku należy się specjalne traktowanie oraz przemyślane, gustowne odzienie. Tak się składa, że polska marka CCC spisuje się celująco w obu tych kategoriach.

Dziecięcy świat funkcjonuje najlepiej, gdy mu się pozwala na rozkwit i gdy dba się o żyzność wyobraźni. I kiedy miast łapania za kurtkę szkraba, który mocuje się z konarem drzewa, pomagasz mu się wspiąć. I to tak, że nawet nie zauważy. Do wspinania przydadzą mu się trampki, solidne i bezpieczne dla wszędobylskiej stopy. W końcu lato tuz, tuż, poważnie może być jeszcze tylko na rozdaniu świadectw, potem już tylko same nieprzemyślane skoki ku słońcu.

Dodaj komentarz