Ciało człowieka

#janodnadziendziecka

Dzieci uwielbiają poznawać budowę człowieka, a wtulone w rodziców zawsze z wielkim zaciekawieniem słuchają bicia serca. Tak samo robią dzieci Marty, Hubert i Iga. Układanka Janod pomogła wyjaśnić im wiele wątpliwości związanych z ludzkim ciałem a jednocześnie okazała się świetną zabawą w ucznia i nauczyciela.

Mamy dla Was kolejną ciekawą propozycję prezentową #janodnadziendziecka, dzięki której ludzkie ciało przestanie być dla Waszych dzieci tajemnicą, a poznawanie jego budowy stanie się przyczynkiem do dobrej zabawy.

Układanka magnetyczna Ciało to połączenie zabawy i edukacji. Układanka uczy dzieci budowy ludzkiego ciała w 12 językach (m.in. polskim, angielskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim). Do gry dołączone są karty w języku polskim.

Układanka w łatwy i przyjemny sposób zachęca dzieci do poznawania części ludzkiego ciała. Na dużej magnetycznej tablicy przyczepiamy poszczególne części ciała, organów wewnętrznych, kości i mięśni. Puzzle przyczepia się do planszy i nie odpadają nawet w pionowej pozycji. Do zestawu dołączone są karty pomocnicze z zaznaczonymi nazwami części ciała oraz wskaźnik. – mówi Marta

Układanka uczy malucha budowy ludzkiego ciała od podstaw. Każde dziecko pozna różnice między chłopcem i dziewczynką, zobaczy co znajduje się pod skórą. W przypadku rodzeństwa dzieci mogą pobawić się w szkołę i relacje uczeń – nauczyciel. Zabawka idealna do nauki podczas zabawy. – dodaje Marta

Zestaw, który widzicie na zdjęciach składa się z magnetycznej tablicy, osiemnastu kart pomocniczych z zaznaczonymi częściami ciała w różnych językach i siedemdziesięciu sześciu magnetycznych elementów ciała. Do zestawu dołączony jest drewniany wskaźnik, który w przypadku rodzeństwa Huberta i Igi jest fajnym dodatkiem, do zabawy w szkołę.

Układanka magnetyczna Ciało Człowieka odpowiednia jest dla dzieci w wieku 3-5 lat. Wymiary planszy to 26 cm x 0,5 cm x 41,5 cm.

Zestaw do nauki ludzkiego ciała kupicie tutaj.

Zdjęcia: Marta Wilk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.