Choinka z Reserved

Kolekcja świąteczna

Kto rano wstaje... ten chłonie więcej atmosfery przedświątecznej. Pobudka o 6.00 rano, skąd my to znamy? Magii się przecież nie przesypia.

Odliczanie do Świąt zaczęło się na dobre. Ośmioletni Ignaś i sześcioletni Janek wiedzą, jak to zrobić samodzielnie i dobrze. Roczna Helenka, podkręcona filuternie ich nastrojami, twardo stojąca już na własnych nogach, w pełnej świątecznej gotowości.  Dzisiejsze zadanie z kalendarza adwentowego,  to ozdobić i ubrać gwiazdkowe drzewko. Nie ma czasu na sen! Dziś choinka z Reserved, każda wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowej oprawy.  

W piżamie miło, ale to nie jest piżamowa niedziela, to niedziela na etacie u Mikołaja. Ciepłe kurtki (1 i 2) i buty ( 1 i 2) na nogi, bo trzeba znaleźć skarby, z których można zrobić choinkowe ozdoby. Przy okazji chłopaki robią świetlny pas do lądowania dla pewnych bardzo zapracowanych reniferów… w ciepłych czapkach można wiele!

Kawałek patyczka, szyszka, pieniek, wszystko nada się na wyjątkową dekorację. W kraciastych koszulach ( 1 i 2) i spodniach na szelkach (1 i 2), chłopcy wyglądają jak elfy. Granat i czerwień to przewodnie kolory świątecznych stylizacji. Niebanalna elegancja w wygodnym wydaniu? Tak, Reserved zna odpowiedź na potrzeby dzieci i rodziców. 

Czerwone pantofle należą do Helenki. Mała dama chodzi już sama! W takich butach, Święta może nawet przetańczyć… Ignaś i Janek nie chcą chodzić w kapciach, dumnie prezentują świąteczne skarpety w kolorowe wzory. Każdy ma swój własny styl. 

À propos dam, Panna Helena w kraciastej sukni wkracza na salony! Panowie w kraciastych koszulach ( 1 i 2) przyjmują ją do ubierającego choinkę teamu. To pierwszy raz dla Helenki. W tak wyjątkowym momencie niezbędna jest ozdoba na włosy

Ignaś marzyciel już myśli o pierwszej gwiazdce. Jeszcze tylko kilka dni. Ależ on elegancki w kraciastej koszuli i szarym swetrze. Helena jest zachwycona!

Reserved życzy wam dobrych Świąt, takich w waszym stylu. 

Świąteczną kolekcję znajdziecie tu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.