Chmurrra Burrra

Bujanie w obłokach

Dwie mamy, Natalia i Kasia, najpierw bujały w obłokach i marzyły o własnej marce. A potem zeszły na ziemię i marzenia wcieliły w życie. Przedstawiamy wymarzoną, wyśnioną i precyzyjnie zaplanowaną markę – Chmurrra Burrra. 

Tak, Chmurrra Burrra ma swoje korzenie w chmurze. Przewrotny pomysł, ale o to właśnie chodzi w tej marce. Dziecięca wyobraźnia, która nie ma granic ani sufitu – to ona zainspirowała dziewczyny do stworzenia linii ubranek. Twórczynie marki z zachwytem obserwują dziecięcy świat. „Jak można być tak małym i odczuwać tak wielką radość? Mieć tak niedużą głowę, a zmieścić w niej tyle pomysłów? W sercu znaleźć miejsce na tyle emocji, też trudnych? A tak drobnymi rączkami przekartkować tyle książek? Niektóre po setki razy”.

Natalia i Kasia kochają się w dobrej, polskiej ilustracji i książce dziecięcej. Jeśli również należycie do miłośników dziecięcej literatury i kreski, będziecie zachwyceni. Ubranka Chmurrra Burrra powstają we współpracy z najlepszymi polskimi ilustratorami. A co więcej – i wspanialej – każdej kolekcji towarzyszy mądra i zabawna książka. 

Kogo dziewczyny zaprosiły do współpracy przy premierowej kolekcji? Jedyną i niepowtarzalną Aleksandrę Cieślak. Ola jest autorką chmurkowego logotypu marki oraz specjalnie dla Chmurrry Burrrej napisała i zilustrowała książkę „U Fryzjera”. To przezabawna wierszowana historyjka o chmurze, która postanowiła wybrać się do salonu fryzur. 

Z Chmurrry Burrrej spadł na nas deszcz wdzięcznych, kreatywnych ubranek. W jej ofercie znajdziecie rozchmurzające: bodziaki, T-shirty, spodenki, sukienki i spódnice. Wszystko w trzech wersjach kolorystycznych: kremowej, różowej i niebieskiej oraz w trzech wersjach zwierzęcych: kociej, kreciej i borsuczej. Oczywiście na każdym ubranku lata sobie niesforna chmura. 

Chmurrra Burrra szyje wyłącznie z certyfikowanej bawełny, która aż się prosi, by się w nią wtulić i przyodziać. Dla projektantek marki kluczową kwestią było, aby stworzyć ubranka wygodne, takie, w których bez problemów i bez kompleksów można harcować, eksplorować i fikać. Wróżymy świetlaną, bestsellerową przyszłość T-shirtom od Chmurrry Burrrej. Świetnie leżą, cudnie wyglądają i jeszcze mają coś do powiedzenia. Z przodu koszulki znajdziecie piękny rysunek, a z tyłu rozbawi was figlarny tekst. Jak w dobrej książce: ilustracja i słowo dziarsko idą w parze. „Przytul borsuka nim cię ofuka” – to dobra rada z T-shirtu, z borsukiem oczywiście. 

Chmurrra Burrra to ubranka dla dzieci, które chodzą z głową w chmurach, ale twardo i śmiało stąpają po kamieniach, kałużach i błocie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.