CHMURRRA BURRRA / KOSMOS

O jesienno-zimowej kolekcji marki Chmurrra Burrra

Kosmos jest tylko piętro wyżej niż Chmurrra – tak zawadiacko piszą na swojej stronie twórcy marki Chmurrra Burrra o kolekcji na jesienne i zimowe chłody. I ja się z nimi zgadzam.

Jako wielbicielka futurystycznych fantazji Spielberga, teorii stworzenia świata wg Carla Sagana czy perłowych łez kapiących po policzku Czarodziejki z Księżyca, łasa jestem na kosmiczne odniesienia w modzie. Lubię, jak desenie iluminują, jak tu i ówdzie coś zabłyszczy, jak jest słonecznie i gwieździście. To wszystko w pełnym umiaru wydaniu znajduję w jesienno-zimowej kolekcji marki Chmurrra Burrra. Spójrzcie na tę kosmiczną bandę, odzianą w bluzy, spodnie i sukienki z kolekcji zatytułowanej Kosmos. Da się lubić!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Po udanym letnim debiucie, opartym na współpracy z ilustratorką Olą Cieślak, przyszedł czas na spotkanie z Joanną Rusinek i jej wyobraźnią ilustratorską, która się z tekstyliami ładnie splata. I poza kolekcją pełną kosmicznych kontekstów i printów, owocuje także towarzyszącą jej dziarsko książką pt. „Kosmiczna Sonda Uliczna”, stworzoną z myślą o dzieciach powyżej 3. roku życia. Publikacja ta ma złocistą jak słońce okładkę i treść odpowiadającą na najbardziej podchwytliwe pytania, jakie jest w stanie wykombinować dziecięcy mózg, zawiły jak labirynt. Trzeba się zapoznać.

Kosmonauci na bluzach z kolekcji Kosmos rozczulają mnie zupełnie, bo przypominają mi wędrujące zimą po polskich ulicach dzieci, zapięte w puchate kombinezony po sam nos. Księżycowe kule i nadruki w roztańczone niedźwiedzice to energetyczny splash koloru i humoru, który się zarówno dzieciom, jak i rodzicom w jesienne szarugi bardzo przyda. Można się bawić w gwiezdne potyczki, w których Szarobura Eminencja, a więc przesiąknięty na wskroś złem Książę Kosmosu, pokonany zostaje przez załogę statku Chmurrra Burrra. A załoga ta jest uzbrojona w wyrzutnie kontrastujących, barwnych plam granatu, musztardy, czerni i bieli. Jego Szaroburości, już po tobie!

 

Strona internetowa/Facebook/Instagram

Foto: Wojtek Rudzki
Stylizacja: Maja Naskrętska
Modele: Mila, Zosia, Hela, Łucja, Antek, Milan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.