polska moda dla dzieci SS 2020

Chmurrra Burrra: Morze

kolekcja wiosna/lato 2020

Chmurrra Burrra: Morze

Morze kojące, odstresowujące, strach odganiające. Temat jak znalazł w skąpanym w powszechnym lęku sezonie SS 2020. Premiera kolekcji miała miejsce 3 kwietnia.

Chmurrra Burrra snuje w nadchodzącym wiosenno-letnim sezonie opowieści o tajemnicach morskich głębin, nastrojach pulsującej wody, majestacie skał i wrażliwości wyrzucanych na piasek muszli. Morze głaszcze zszargane nerwy, a morskie powietrze czyni pozytywny zamęt w głowie i sercu. Dobrze jest się do niego odwoływać, wsamplowywać jego muzykę do codziennej rutyny pobudek, posiłków i snów. Ona uczyni tę powtarzalność znośniejszą, zaufajcie.

Do szeregów Chmurrry Burrrry w wiosenno-letnim sezonie dołączyła ilustratorka Agata Królak, która mieszka z rodziną nad Bałtykiem, a w jednym z naszych wywiadów wyznała wymownie: „Morze jest we mnie”. Agata to wymarzony kompan, który się spisał na medal, projektując cudownie rozbazgrane fale na szarych bluzach i śpiewające mewy na błękitnych T-shirtach. Nie zabrakło też sugestywnych przekazów namawiających do trenowania uważności – TU I TERAZ, obrazków muszli i przesiewających piasek w ich poszukiwaniu dłoni. Morze dosłownie zrasza nam policzki i łaskocze w podbródki, kiedy wgapiamy się w ubrania z nowej kolekcji Chmurrry Burrry. Dzięki za to wrażenie, oby już wkrótce dane nam było przeżyć je w realu.

A co z książką? No właśnie, każdej kolekcji marki towarzyszyło wydawnictwo książkowe, toż to już tradycja. Nie inaczej będzie i tym razem. Na ten moment dostępny jest e-book, bo fajnie „czytać” ją na słuchawkach, wędrując wzdłuż wybrzeża. Papierowa wersja książki pojawi się w maju lub czerwcu, zależnie od sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju.

PS Zajrzyjcie do kolorowanek zamieszczonych na stronie Chmurrry Burrry, specjalnie przygotowanych na czas pandemii przez najzdolniejszych rodzimych ilustratorów.

*

Strona internetowa/Facebook/Instagram