kolekcje moda dla dzieci współpraca reklamowa

Cekiny z butelek PET – Wyobraź to sobie!

Pierwsza kolekcja dla dzieci z serii H&M Innovation Stories i konkurs dla uczestników programu Hello H&M Member

Cekiny z butelek PET – Wyobraź to sobie!
materiały prasowe

Kolekcja „Imagine That” dowodzi niechybnie, że wybór etyczny może iść w parze z modowym. Oto siódma odsłona zrównoważonej inicjatywy H&M Innovation Stories i jednocześnie pierwsza niezależna kolekcja dla dzieci, która powstała w jej ramach. Z okazji premiery kolekcji mamy dla Was konkurs! 

Lato przeciekło w jesień, niedźwiedzie zaraz zaczną układać się do snu, a w tramwajach pozamykano wszystkie okna. Nadchodzi taki czas w roku, kiedy jak nigdy wcześniej ani później, pragnie się koloru, ale nie tylko. Ponad fason, komfort i print cenimy dobre praktyki, oszczędność w kwestii zasobów i zrównoważoną modę.

Kolekcja „Imagine That”, będąca siódmą odsłoną przełomowej inicjatywy H&M Innovation Stories, spełnia te wszystkie potrzeby. Energetyzuje tęczową barwą sztucznego futra, rozbraja pomysłowością w doborze surowców i wskazuje kierunek koniecznych zmian w przemyśle modowym. W dalszej części artykułu znajdziecie informację o konkursie dla Klubowiczów Premium programu Hello H&M Member*, w którym będziecie mogli wygrać produkty z kolekcji ,,Imagine That!”.

Imitacja skóry pozyskiwana z kaktusa i cekiny ze zrecyklingowanych butelek – brzmi jak najlepszy modowy plan. Nowatorskie metody, rozwijane w ramach kolekcji „Imagine That” rozbudzają ciekawość i pozwalają czulej zatroszczyć się o przyszłość kolejnych pokoleń.

Kolekcja „Imagine That” powstała z potrzeby znalezienia nowych sposobów funkcjonowania w harmonii z przyrodą, ale bez rezygnacji z wyrazistego stylu. Niepowstrzymana wyobraźnia projektantów wybucha ze zdwojoną siłą, serwując modowe fajerwerki w postaci spódnicy i kurtki skrzących się od cekinów powstałych ze zużytych butelek PET. Nie sposób się nie uśmiechnąć na widok czapki typu bucket hat, torby i krótkiej kurtki, wykonanych ze sztucznego futra w kolorze zachodzącego słońca. To futro, poza fantastycznym wyglądem, ma jedną dodatkową wartość: powstało ze recyklingowanego poliestru REPREVE® our Ocean®, stworzonego na bazie wyłowionego z oceanów plastiku.

Dodaj do tego zestawu sneakersy z kaktusowej alternatywy skóry Desserto®, które można do woli ozdabiać koralikami i zawieszkami. Tym sposobem otrzymasz kompletną garderobę ekowojownika i odkrywcy, zbudowaną na świadomych wyborach.

Nowatorskie ubrania z kolekcji ,,Imagine That” mogą być Wasze. Wystarczy tylko wziąć udział w konkursie skierowanym do Klubowiczów Premium*, posiadających minimum 800 punktów na swoim koncie. Zasady są proste. Trzeba zalogować się na swoje konto i wypełnić formularz zgłoszeniowy dołączony do oferty konkursowej oraz odpowiedzieć na pytanie : „Klubowiczu, wybierz jeden z prezentowanych zestawów i napisz, dlaczego właśnie ten chciałbyś wygrać?”

Konkurs potrwa do 10 listopada. Trzymamy za Was kciuki!

Moda rozwija szybkie tempo i nigdy się nie zatrzymuje, nawet gdy wszystko inne trwa w bezruchu. W tym szalonym pędzie wspaniałe jest przede wszystkim to, że modowe inicjatywy, takie jak „Innovation Stories”, coraz częściej korzystają z naukowych odkryć i pionierskich technologii. To wszystko sprawia, że moda może funkcjonować w sposób bardziej zrównoważony, sukcesywnie zmniejszać generowany ślad wodny i węglowy oraz kreatywnie przetwarzać odpady. Doceniamy wkład H&M w tej dziedzinie.

Kolekcja dostępna w sprzedaży od 20 października na stronie hm.com. W jej ramach dostępne będą następujące rozmiary: 146/152, 158/164 i 170.

*Hello H&M Member to w pełni cyfrowy program lojalnościowy dla wszystkich klientów H&M. Dołączenie do niego jest bezpłatne, a gwarantuje różnorodne benefity i dostęp do wyjątkowych ofert. Każdy nowy Klubowicz otrzymuje m. in. 10% rabatu na pierwsze zakupy, 25% rabatu z okazji urodzin, a dodatkowo ma gwarancję bezpłatnej dostawy przy zakupach za minimum 120zł, oraz za każde rejestrowane zakupy otrzymuje punkty. Dzięki zgromadzonym punktom można zdobywać bonusy rabatowe, a także przejść do poziomu Premium, który gwarantuje dodatkowe korzyści. Klubowicze, przed innymi, otrzymują dostęp do różnorodnych ofert rabatowych, dedykowanych ofert od Partnerów oraz wyjątkowych konkursów jak ten dotyczący kolekcji ,,Imagine That!”. Sprawdź TU.

Dodaj komentarz