prezenty świąteczne współpraca reklamowa

CCC x Disney: Święta jak z bajki

Prezentownik last minute

CCC x Disney: Święta jak z bajki
materiały prasowe

O bajkowe święta w tym roku zatroszczy się Disney. Na bazie owocnej współpracy z marką CCC powstała kolekcja butów, zainspirowana piegowatym stadkiem dalmatyńczyków, władającą lodem Elzą i mieczem świetlnym Dartha Vadera czy parą kultowych myszek. Gotowi na święta jak z bajki?

Aby przenieść się błyskawicznie do krainy magii, trzeba w pierwszej kolejności spakować walizkę (kto wie, ile tam zabawimy…). Potem porządnie się rozpędzić i pozwolić Kubusiowi, Autom i Kapitanowi Ameryce zabrać się do innego wymiaru. Tak to sobie wyobrażamy i chyba nie mylimy się zbytnio, bo marka CCC w bliskiej współpracy z Disneyem przygotowała kompatybilny z naszym planem spis produktów niezbędnych do zakosztowania magii. Jeśli macie w domu niestrudzonych fantastów, szukających równoległych światów, albo niepohamowanych entuzjastów bajek, zajrzyjcie do naszego prezentownika. Znajdziecie w nim pięć sposobów na to, by nigdy nie rozstawać się na dłużej z magią Disneya.

SUSY PROSTO W ŚNIEG

Czarne jak włosy Śnieżki, ciepłe jak kominek w góralskiej chacie i miękkie jak puch. Oto kompletny opis śniegowców CCC, powstałych w kooperacji z Disneyem. Delikatnie kontrastowy zamek błyskawiczny w pastelowym różu i dyskretny symbol Myszki Minnie to znaki rozpoznawcze prawdziwej fanki bajkowej magii. W śniegowcach można nurkować w zaspach, lepić igloo albo wybrać się na poszukiwania Stumilowego Lasu czy Arendelle. Odwagi!

Czarne śniegowce z Myszką Miki znajdziecie tu.

SZYK PO KOKARDĘ

Klasa i styl w wersji pro. Czarne, lśniące lakierki z aksamitną kokardą w świątecznym kolorze Myszki Miki brzmią jak spełniony sen. I tak faktycznie jest – mając je na stopach, szczęśliwa właścicielka dotrze do krainy bajek szybciej niż w siedmiomilowych butach. W dodatku zadając niemałego szyku. Te buty przykuwają spojrzenia, podkreślają urodę świątecznej sukienki i wyglądają, jakby je stworzono specjalnie do tańca. Tyle dobra!

Błyszczące półbuty z kokardą kupicie tu.

ZAWSZE W DRODZE

W sezonie świątecznym jesteśmy niczym Jack Kerouac – wiecznie w drodze. Odwiedzamy rodzinę, przyjaciół albo przeciwnie: wybywamy w dalekie kraje, z dala od domu. Niezależnie od tego, w jaki sposób będziecie spędzać Gwiazdkę, sprzymierzeńcem waszych planów będzie pojemna walizka na kółkach. Poza dużą liczbą zakamarków, kieszonek i schowków, jej dodatkowym atutem jest motyw graficzny z „Gwiezdnych Wojen”, który uczyni z każdej, nawet najskromniejszej podróży, wyprawę w kosmos.

Walizkę Star Wars znajdziecie tu.

NEONOWO MI

Te buty są jak zorza polarna, która rozjaśnia zimowe niebo salwą fantastycznych rozbłysków. Poza tym, że mienią się w słońcu, mają też zdobione śnieżynkami sznurówki. To sprawia, że księżniczka Elsa z Arendelle i mistrzyni zimowej zabawy będzie towarzyszyć waszym dzieciom w drodze do szkoły, na ośnieżoną górkę albo wigilijną kolację. Wszędzie będą mile widziane.

Kozaki w neonowym kolorze znajdziecie tu.

SYGNALIZACJA ŚWIETLNA

Zimą szybciej robi się ciemno, wiadomo. A skoro najkrótszy dzień tego roku, czyli dzień zimowego przesilenia jeszcze przed nami (21 grudnia), warto się do niego stosownie przygotować. Świecące trzewiki z podobizną Dartha Vadera nie pozwalają zniknąć w zimowej szarudze. Dodatkowo nastrajają walecznie do problemów, motywują do śnieżkowych bitew i wyścigów na jabłuszkach. Wszystko wydaje się prostsze.

Świecące trzewiki Star Wars znajdziecie tu i tu.

Bogata zimowa oferta z bohaterami Disneya czeka w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej oraz na ccc.eu.

Dodaj komentarz