SS 2020

CACANE: SS 2020

Maliny, błękity, beże i musztardy na wiosnę i lato

CACANE: SS 2020

Cacane według słownikowej definicji to rzeczy i osoby ładne, miłe oraz grzeczne. Naszym zdaniem to daleko idące uproszczenie, dlatego dodajemy do tej listy: porywające, cudownie geometryczne i ultraletnie.

Kolorami, które zawojują wiosenną i letnią garderobę, będą intensywne musztardy, soczyste maliny, klasyczny błękit jeansu, złamana biel i kojący beż. Barwy wybitnie sprzyjające zatracaniu się w marzeniach oraz uprawianiu ogrodowej laby w hamakach i płachtach świeżo upranych prześcieradeł. Ciepło prosto od słońca położy kres chłodom, wiatr rozwieje czuprynę, a kolorowe jak lizaki bluzki, kombinezony, swetry, spódnico-spodnie i sukienki Cacane nastroją do śmiałego kreślenia wakacyjnych planów. Spróbujcie.

Okrągłe kołnierzyki bluzek i sukienek Cacane zupełnie nas rozbroiły, ale na szczęście nie zaniemówiłyśmy z wrażenia. Dlatego pleść będziemy, jak to lubimy, o geometrii wplatanej w strukturę gładkiej tkaniny, o nadawaniu ubraniom kształtów i o zabawie warstwą. Soczyście intensywny kolor, jakby prosto zerwany z drzewa, i fasony kwadratowe, prostokątne i krągłe – same chciałybyśmy w takich pomykać na plażę i do lasu. Równie entuzjastycznie reagujemy na prostotę zapinanych na drewniane guziki kombinezonów i równiutkie ściegi pastelowych swetrów. Doceniamy, że oba fasony organicznie ze sobą współpracują i pięknie się uzupełniają. Brawo, Cacane!

*

Artykuł powstał we współpracy z Cacane. Marka ma w swojej ofercie ubrania w rozmiarach od 68 cm do 104/116 cm.

Strona internetowa / Facebook / Instagram

Dodaj komentarz